Panna młoda ucieka

Tom 4 cyklu Wynette, Texas

Bestseller z Top 10 „New York Timesa”.

Dalsze romantyczne, zabawne, seksowne przygody ulubionych bohaterów czytelniczek Susan Elizabeth Phillips, rozpoczętych w bestsellerze Nikt mi się nie oprze.

Najbardziej doskonały mężczyzna na ziemi spotyka zupełnie niedoskonałą dziewczynę.

A to oznacza kłopoty...

Lucy Jorik zawsze dbała o to, by nie skompromitować rodziny – w końcu jej matka, była prezydent USA, jest jedną z najsławniejszych kobiet świata. A teraz, w dzień własnego wesela, przynosi wstyd nie tylko rodzicom, ale i najwspanialszemu mężczyźnie, jakiego kiedykolwiek znała.

Zamiast powiedzieć „tak” i wyjść za Pana Doskonałego, ucieka z kościoła, wskakuje na motor jakiegoś obcego faceta i odjeżdża w nieznane…

Świat zaczyna szukać Lucy, a Lucy musi odnaleźć samą siebie. Jej dobre maniery na nic się nie przydadzą w kontaktach z mężczyzną, który nie jest ani doskonały, ani stworzony dla niej. I który tak dużo wie o Lucy, ale nie zdradza własnych tajemnic...

Czy ta zupełnie niedobrana para znajdzie coś, co ich łączy? Czy Lucy znajdzie to, za czym zawsze tęskniła - odrobinę prawdziwej namiętności?

Panna młoda ucieka opowiada o dalszych perypetiach ulubionych bohaterów czytelniczek Susan Elizabeth Phillips, rozpoczętych w bestsellerze Nikt mi się nie oprze. Raz jeszcze spotykamy Lucy (Pierwsza Dama), Teda (Wymyślne zachcianki i Nie będę damą) i Meg (Z miłości) w zabawnej, wzruszającej, pełnej uroku historii o kobiecie poszukującej swojego przeznaczenia i o pokiereszowanym przez życie mężczyźnie, który nie wierzy w nowe początki.

Informacje dodatkowe o Panna młoda ucieka:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-241-4689-5
Tytuł oryginału: The Great Escape
Tłumaczenie: Przemysław Białek
Ilustracje:Brad Miller/Zbigniew Foniok

Kup książkę Panna młoda ucieka

Panna młoda ucieka - opinie o książce

Avatar użytkownika - atena
atena
Przeczytane:2015-02-22, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Kolejna książka, gdzie panna młoda ucieka sprzed ołtarza (czyżby aż taki strach ogarniał wszystkie dziewczyny przed tym sakramentem). Sytuacja jest jednak skomplikowana, bo tytułowa uciekinierka to przybrana córka pani prezydent. Gdzie skryje się dziewczyna? Czym będzie się zajmować? Czy dziennikarze podążą jej śladem? Polecam
Avatar użytkownika - just_monca
just_monca
Przeczytane:2013-11-03, Ocena: 6, Przeczytałam,
Lucy to kolejna kobieta, którą naszły wątpliwości na kilka chwil przed zawarciem związku małżeńskiego, ale to także jedna z tych nielicznych, którym tych wątpliwości nie udało się rozwiać. Uciekając z kościoła (ubrana w togę i szpilki wygląda jak dziesiąte dziecko stróża - tak, tak wyobraźnia zadziałała) zabiera się w podróż z przypadkowo poznanym motocyklistą. Pytanie tylko czy dziewczyna odnajdzie samą siebie (którą zatraciła poprzez nieustanne podporządkowywanie się woli innych), dowie się czego tak naprawdę chce od życia i pozna smak prawdziwej namiętności (której w skrytości ducha pragnie). Oczywiście nie będzie tak prosto, bo nieustannie będą ją nękać wyrzuty sumienia. Świetnie napisane dialogi, w których nie brakuje ciętych aczkolwiek trafnych ripost i spora dawka dobrego humoru sprawia, że książkę czyta się łatwo i przyjemnie (nie wspominając o tym, że dość szybko - wróć, za szybko). Końcówka w sumie mało zaskakująca, bo jeśli ktoś potrafi czytać między wierszami to szybko stwierdzi czy powieść skończy się ogólnym happy endem. Jednym słowem lekka lekturka na jesienne wieczory.
Avatar użytkownika - joseheim
joseheim
Przeczytane:2020-02-15, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2020,

To moja trzecia Susan Phillips i muszę przyznać, że z każdą kolejną książką czyta mi się ją gorzej - tak jakby formuła wyczerpywała się, bo za każdym razem jest, hm, taka sama. Powielane schematy odstraszają (trzy książki i trzy jednakie motywy kobiety uzależnionej finansowo od superseksownego i męskiego faceta...) i choć Phillips ma talent do tworzenia sympatycznych bohaterów oraz pisania barwnych dialogów, to dla mnie za mało, by uznać lekturę za prawdziwie udaną.
W "Pannie młodej" pod koniec dławiłam się mdłościami i słodkościami, bo tu mamy do czynienia z aż trzema parami, które oczywiście się szczęśliwie schodzą i ich oczy aż błyszczą nawzajem jak brylanty na widok partnera. Przeszkadzały mi motywy moralizujące, sztuczna postawa Lucy, niezbyt wiarygodne oddane ciężkie przeżycia Pandy (w ogóle pod koniec ich realcja była nie do zniesienia), nieprzekonujący motyw związku Bree z Mike'iem... Generalnie do pewnego momentu byłam z lektury zadowolona, a potem wszystko się zawaliło i...

Czy dorosła kobieta, córka PAni prezydent moze sie posunać do ostateczności i odważyc sie na taki haniebny kro, by w dzień slubu zwiac sprzed ołtarza zostawiajac idealnego mezczyznę?
W powiesci Phillips wszystko jest mozliwe.
Wsiada na motor obcego faceta i odjeżdza w sina dal. Nie ma zamiaru wracac do idealnego zycia czym doprowadza tego faceta do białej goraczki.
Juz myslała, ze uddało sie jej go ugłaskać a tu rzuca jej taka bombę, ze musiałąm odsapnac, złapać oddech.
To wszystko było ukartowane przez jej rodziców!!! Jeju no.
Zamiast dwóch tygodni ucieczka zmienia sie w miesiace, podczas których ma mozliwosć odkrycia samej siebie, poznaniu nowych wspaniałych ludzi i pomóc im w ich życiu.
Ale żadna bajka nie trwa dłuzej nic powinna wiec kurczątko wraca do domu ale taka wiadomosć ma do zaserwowania swemu ochraniarzowi, że normalnie szok.
Genialna ksiazka.Polecam

Wymyślne zachcianki
Susan Elizabeth Phillips0
Okładka ksiązki - Wymyślne zachcianki

Ona - skończona piękność, bogata i rozpieszczona. Miała świat u stóp, dopóki nie spotkało ją gorzkie rozczarowanie. On - przystojny jak młody bóg zawodowy...

Podróż do nieba
Susan Elizabeth Phillips0
Okładka ksiązki - Podróż do nieba

Bobby Tom Denton, była gwiazda futbolu amerykańskiego, idol publiczności i ulubieniec kobiet, ma zagrać główną rolę w filmie. Kiedy nie zjawia się...