Okładka - Papla

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2006
ISBN: 83-241-2578-7
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Lizzie wybiera się do Europy zobaczyć się z dawno niewidzianym ukochanym. Niestety, spotkanie kończy się zupełnie nieprzewidzianie. Lizzie zamiast w Londynie musi spędzić miesiąc we francuskiej winnicy. Może umili go jej towarzystwo przystojnego syna właścicieli. Ale zdaje się, że już go gdzieś widziała... To z nim zawarła przypadkową znajomość w pociągu - i zdradziła mu swoje największe sekrety. Przecież miała go już nigdy nie spotkać! Skłonność do gadulstwa znów wpędza Lizzie w zakłopotanie i w kłopoty...
takahe plusminus Linia koment
Bohaterką i narratorką tej książki jest Lizzie, absolwentka a właściwie jeszcze nie absolwentka dość mało spotykanego kierunku związanego z modą. Poznajemy ją w chwili kiedy wyjeżdża do swojego dawno nie widzianego ukochanego (widziała go raptem pare razy) do Europy. Jak się okazuje nie jest on tym za kogo się podawał (rodzinie powiedział, ze jego ukochana jest gruba, pobiera zasiłek dla bezrobotnych a tym czasem pracuje jako kelner no i warto również pamiętać że jest hazardzistą), lub tym kogo Lizzie stworzyła w swojej głowie.
Bohaterka w tej trudnej sytuacji może liczyć na swoja przyjaciółkę i jej chłopaka którzy obecnie przebywają we Francji i do których to własnie wybiera sie w tym trunym momencie. W pociągu poznaje uroczego nieznajomego Lucka któremu opowiada o wszystkim co sie wydarzyło nie zdając sobie sprawy z tego, że Luck jest znajomym jej znajomych do których własnie zmierza.
darinda plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-08-17, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2013,
Meg Cabot jest jedną z moich ulubionych autorek. Lizzie, czyli główna bohaterka jest naprawdę świetnym przykładem, że nie należy się poddawać i dążyć do celu. A także, że warto mieć przyjaciół. Polecam gorąco :)
Eli1605 Linia koment
zakrecona8 Linia koment