Opis ksiązki
Kup Teraz

PHP i Oracle. Tworzenie aplikacji webowych: od przetwarzania danych po Ajaksa

Ocena ( 0 )
Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2009-07-09
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 978-83-246-1974-0
Liczba stron: 392
Dodał/a książkę:andrzej0791
Poznaj niezwykłe możliwości duetu Oracle-PHP i twórz niezawodne aplikacje!

Jak połączyć PHP i Oracle w celu uzyskania optymalnej wydajności i niezawodności? Jak wykorzystywać funkcje XML w PHP i Oracle? Jak poprawić wydajność dzięki zastosowaniu buforowania? Baza Danych Oracle nie ma sobie równych pod względem wydajności, niezawodności oraz skalowalności. Natomiast skryptowy język PHP dzięki niezwykłej prostocie stosowania stanowi jedno z najpopularniejszych narzędzi budowania aplikacji sieciowych -- nawet dla niezbyt doświadczonych programistów. Budowanie i wdrażanie aplikacji PHP opartych na Oracle pozwala więc na optymalne połączenie potężnych możliwości i solidności z łatwością użycia i krótkim czasem programowania.

Książka "PHP i Oracle. Tworzenie aplikacji webowych: od przetwarzania danych po Ajaksa" zawiera zilustrowany praktycznymi przykładami opis technologii oraz wszystkich narzędzi potrzebnych, aby optymalnie wykorzystać możliwości duetu Oracle-PHP. Dzięki temu podręcznikowi poznasz nowe funkcje PHP i bazy danych Oracle; dowiesz się także, na czym polega programowanie procedur składowanych i obsługa transakcji. Nauczysz się tworzyć niezawodne aplikacje i zapewniać im wyższą wydajność dzięki mechanizmom buforowania, a także używać technologii Ajax z technologiami Oracle Database i funkcjami PHP w celu usprawnienia reakcji aplikacji na działania użytkownika.

Połączenie PHP i Oracle Przetwarzanie danych Tworzenie i wywoływanie wyzwalaczy Używanie podprogramów składowanych Podejście zorientowane obiektowo Obsługa wyjątków Bezpieczeństwo Buforowanie Aplikacje oparte na XML Usługi sieciowe Aplikacje oparte na Ajaksie Połącz wydajność, skalowalność i niezawodność z łatwością użycia i krótkim czasem programowania!
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów