Piąty jeździec apokalipsy

SPRZEDAŻ OD 23-11-2007! Dwie zagadki kryminalne - kilku morderców. W szpitalu miejskim w San Francisco giną pacjenci. Przyjęci na oddział z niegroźnymi urazami lub chorobami, kończą życie. Tajemnicza Nocna Zjawa kładzie na ich powiekach metalowe krążki z wytłoczonymi kaduceuszami. Podejrzenie pada na dość odstręczającego lekarza, ale w tej sprawie nic nie jest tak oczywiste, jak można sądzić. Porucznik Lindsay Boxer, szefowa wydziału zabójstw, prowadzi równolegle drugie śledztwo, które podobnie jak pierwsze wygląda na robotę szaleńca-psychopaty. Morderca zabija młode, piękne kobiety, wykwintnie je ubiera i sadza upozowane za kierownicami luksusowych samochodów.

Informacje dodatkowe o Piąty jeździec apokalipsy:

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-7359-563-7

Kup książkę Piąty jeździec apokalipsy

Piąty jeździec apokalipsy - opinie o książce

Avatar użytkownika - Lady_Mary
Lady_Mary
Przeczytane:2016-02-25, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki w 2016 roku :),
Po raz drugi dopiero wpadła w moje ręce książka Pattersona. I to był szczęśliwy traf. Wartka akcja, nieprzewidziane sploty zdarzeń i nienużacy sposób narracji - są to elementy, które zasługują na ocenę celującą. A więc stawiam 6 i polecam innym.
Avatar użytkownika - wages
wages
Przeczytane:2014-12-27, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2014,
Dobry thriller. Pani porucznik prowadzi śledztwo w sprawie seryjnych morderstw dziewczyn z samochodów. Jednocześnie jej przyjaciółka traci w bezsensowny sposób mamę, która umiera w miejskim szpitalu. Okazuje się, że ma w nim miejsce szereg zaniedbań, a co gorsza wiele osób umiera bez wyraźnej przyczyny. Historia trzyma w napięciu. Dobra czwórka.

Kolejny tom już za mną. Tym razem również jak poprzednio przedstawione są dwie sprawy. Jedna dotyczy martwych upozowanych dziewcząt a druga plagi niewyjaśnionych zgonów w jednym ze szpitali.

Przez to wszystko jest jakieś niewyraźne, rozmyte. I przede wszystkim chaotyczne. Żadna nie przykuła mojej uwagi, nie zaciekawiło mnie. Miałam wrażenie, że to wszystko jakieś takie pobieżnie skonstruowane. Coraz mniej to bawi.

Avatar użytkownika - ilonar2301
Przeczytane:2012-12-17, Ocena: 6, Przeczytałem, Wpisz nazwę półki,
Detektywi z Private
James Patterson, Maxine Paetro0
Okładka ksiązki - Detektywi z Private

Jack Morgan, były pilot helikoptera w amerykańskiej piechocie morskiej, po powrocie z Afganistanu przejmuje po ojcu agencję detektywistyczną Private. Dzięki...

Ósma spowiedź
James Patterson, Maxine Paetro0
Okładka ksiązki - Ósma spowiedź

Zagadkowa śmierć Isy i Ethana Baileyów - młodych, pięknych i bogatych członków elity towarzyskiej San Francisco - spycha na drugi plan inne śledztwo, które...