Piekło Arktyki

Na bezludnej, pokrytej śniegiem i lodem wyspie położonej na Morzu Arktycznym, niedaleko ziemskiego bieguna magnetycznego zostają odnalezione szczątki radzieckiego bombowca z czasów zimnej wojny, wiernej kopii amerykańskiego B-29. Niewielu wie, że samolot przewoził broń biologiczną – dwie tony śmiercionośnej bakterii wąglika. Jakie było jej faktyczne przeznaczenie? Czy zabójczy ładunek nadal znajduje się na pokładzie? W celu zabezpieczenia znaleziska na miejsce katastrofy sprzed kilkudziesięciu lat wyrusza uzbrojona ekipa Tajnej Jedynki, zakonspirowanej komórki wywiadowczej podlegającej bezpośrednio prezydentowi USA. Dowodzi nią pułkownik Jon Smith, doktor medycyny, ekspert od broni biologicznej. Członków grupy czeka wiele szokujących niespodzianek. W jej szeregach działa zdrajca, a wrak kryje jeszcze jedną, nie mniej przerażającą tajemnicę. W rejonie wyspy czai się nieznany wróg.

Informacje dodatkowe o Piekło Arktyki:

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-7359-762-4

Kup książkę Piekło Arktyki

Piekło Arktyki - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-11-06, 52 książki 2013, Mam,
Bardzo dobra książka przygodowo - sensacyjna z bronią biologiczną i mocarstwami w tle. Akcja jest wartka i dość szybko się zmienia. Dokładnie wiadomo kto jest kim, więc nie można się pogubić w nazwiskach. Fabuła dosyć przewidywalna, ale i tak polecam.
Avatar użytkownika - katooola
katooola