Pływak. Audiobook

Damaszek, rok 1980. Kobieta ginie w wyniku eksplozji bomby podłożonej w samochodzie, która miała zlikwidować amerykańskiego szpiega, ojca jej dwumiesięcznego dziecka. Ten, by ratować niemowlę, porzuca je na schodach szwedzkiej ambasady.

Rok 2013. Doktorant Uniwersytetu w Uppsali prowadzący badania na temat udziału prywatnych firm w czasie działań zbrojnych, Mahmoud Shammosh, otrzymuje wiadomość wraz z propozycją spotkania podczas konferencji w Brukseli. Mahmoud chce wykorzystać tę sposobność jako pretekst do spotkania z byłą dziewczyną, Klarą Walldéen, która jest asystentką w Parlamencie Europejskim. Sytuacja wymyka się spod kontroli i Klara jest jedyną osobą, która może go uratować przed niebezpieczeństwem.

George Lööw, lobbysta pracujący dla dużej agencji PR, otrzymuje zlecenie zdecydowanie wykraczające poza zakres świadczonych przez niego usług. Wbrew swojej woli bierze udział w śmiertelnym pościgu przez mroźną Europę.

Wszyscy troje zostają wplątani w międzynarodową intrygę, której celem jest zdobycie posiadanych przez nich informacji i wyeliminowanie niewygodnych świadków.

Informacje dodatkowe o Pływak. Audiobook:

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2014-04-22
Czas trwania:14h 50min. min.
Czyta: Krzysztof Gosztyła

Kup książkę Pływak. Audiobook

Pływak. Audiobook - opinie o książce

Avatar użytkownika - arven1989
arven1989
Przeczytane:2015-11-11, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2015,, Audiobook,
Czy ja wiem.... Trochę przypomina mi Lepszą wersję Miłoszewskiego "bezcenny", może skojarzenie niedorzeczne, ale jest moje. Temat jest inny, taki teraz na czasie.... Gosztyła jest świetnym lektorem, (to nie pierwsze moje audio w jego wykonaniu), ale słuchając jak czyta, często mam wrażenie monotonności, mimo że doskonale operuje głosem (...) Więcej tu http://lubimyczytac.pl/ksiazka/252385/plywak/opinia/29330482#opinia29330482