Opis ksiązki
Kup Teraz

Po nitce do szczęścia

Ocena ( 6 osób )
5.2
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2016-06-02
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788379764174
Liczba stron: 320
Dodał/a książkę:dayna15
Trzecia część serii „Stacja Jagodno” Pozwól zabrać się w kolejną podróż do Jagodna – urokliwego miejsca w Górach Świętokrzyskich, które działa kojąco na duszę kobiety… Daj się przekonać, że prawdziwa przyjaźń i miłość są w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu. Dlaczego żona wójta płacze wieczorami? Czy angielski kuzyn hrabianek odnajdzie się wśród polskiej rzeczywistości? Co może łączyć doktor Ewę z ojcem Łukasza? I czy są jeszcze jakieś tajemnice dworku, które nie zostały odkryte? Czy mieszkańcom Jagodna uda się dojść po nitce do szczęścia? Historie kreślone przez Karolinę Wilczyńską rozpromienią nawet najpochmurniejsze dni i sprawią, że poczujesz się w Jagodnie jak we własnym domu. Stacja Jagodno to historia o kobietach i dla kobiet – doskonała pozycja dla każdej matki, córki i babki. Gwarantuję, że każda z nas w jednej z opisanych bohaterek znajdzie cząstkę siebie.
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
beatrycze66 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-10-19, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,
Dalsze perypetie znanych bohaterów,autorka i tym razem nie dała powodu nam czytelników do chwili nudy,akcja jest,,,,,,,,,,,
StokrotkaAga plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-08-18, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Takie książki czyta się z wielką przyjemnością. Autorka po raz kolejny dała wyraz swojej precyzji i idealnemu dopasowaniu dialogów z fabułą, estymy do słowa. Wszelkiego. Rewelacyjnie mi się czytało. Tutaj jest wszystko skrojone na miarę, jak najdroższa sukienka z perłami, jako ekskluzywnym dodatkiem. Czekałam z niecierpliwością i dalej czekam, bo autorka swoim bohaterom pozostawia niedomknięte furtki. Saga o Jagodnie jeszcze powróci. I już się cieszę!W białym domku babci Róży pomieszkuje Zofia, odtrącona przez własną córkę i zięcia. Tamara z Marysią, które zaglądają, kiedy tylko pozwala im na to czas i obowiązki. Ale... do tego sympatycznego babińca dołączy, na początku nieśmiało i z pewnym dystansem, nowa bohaterka, Małgorzata, żona wójta Kamińskiego. A dlaczego? Za chwilę i o tym.

Do Jagodna przyjedzie daleki kuzyn hrabianek Leszczyńskich, Jan. Nie będzie mu łatwo odnaleźć się w polskiej rzeczywistości, opartej przede wszystkim na bezpośredniości, dobrym humorze, dystansie, czy przymrużeniu oka. Jan mieszka i pracuje w Anglii w rodzinnej firmie ojca. Zawsze elegancki, grzeczny, z nienagannymi manierami. Akurat zjawiając się w Jagodnie natrafi na Marzenę, koleżankę z pracy Tamary. Kobieta wybiera się do białego domku w odwiedziny. Jakie wrażenie zrobi na wyluzowanej, niesztampowej i ekscentrycznej Marzenie Anglik?

Zapraszam na całą recenzję na:
http://nietypowerecenzje.blox.pl/2016/08/8222Po-nitce-do-szczescia8221-Karolina-Wilczynska.html
atena plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-08-11, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,"Wyzwanie - książki na lato 2016",52 książki 2016,
Trzecia część Stacji Jagodno i muszę stwierdzić, że najmniej mi się ona podobała. Chyba za dużo wątków pobocznych - żona wójta (Małgosia), Marzena, Jan, hrabianki Leszczyńskie. Niby wszystko się łączy, przeplata, ale ... Natomiast zabrakło mi Łukasza (przyzwyczaiła się do jego utarczek z Tamarą) i mam nadzieję, że pojawi się w kolejnym tomie i namiesza (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) w życiu bohaterek. Polecam
Eli1605 Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
awiola Linia koment
Na półkach: Czytam,Mam,
KKS Linia koment
Przeczytane:2016-09-15, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,
jolantasatko Linia koment
Przeczytane:2016-08-27, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,2016,
leonia Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
ajrin Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
mskm13 Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
dayna15 Linia koment
Przeczytane:2016-10-13, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów