Okładka książki - Po pierwsze, nie szkodzić

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: elibri

Dla autora, neurochirurga, lekarska przysięga ,,nie szkodzić" to gorzka ironia, wszak operacje mózgu niosą poważne zagrożenia. Jak to jest być neurochirurgiem? Jakie to uczucie kroić mózg, źródło myśli, uczuć i inteligencji? Jak żyć z konsekwencjami operacji, która miała uratować życie, a wszystko poszło nie tak? Porywające wspomnienia.

Avatar użytkownika - Twiggy
Twiggy
Przeczytane:2016-07-14, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki 2016, Mam,
,,Po pierwsze nie szkodzić" to nie książka pełna medycznego żargonu, czy opisów dziwnych chorób, których nazwy trudno wymówić. Jest to natomiast książka o historii człowieka. Człowieka z ogromnym bagażem doświadczeń. Jej szczerość i niesamowita bezpośredniość sprawiają, że potrafi dotrzeć do każdego. Czytając ją człowiek mimowolnie utożsamia się z Henrym Marshem, nie raz również z jego pacjentami. Jestem zaskoczona jak dobrze została napisana i jak ciekawe historie zawiera. ,,Po pierwsze nie szkodzić" jest bez dwóch zdań godne polecenia.
Henry Marsh0
Okładka ksiązki - Czy Ty jesteś Królem?.. Dzieje Chrystusa na tle historycznego konfliktu pomiędzy cesarstwem rzymskim a judaizmem

Czy Ty jesteś Królem?.. Dzieje Chrystusa na tle historycznego konfliktu pomiędzy cesarstwem rzymskim a judaizmem - Henry Marsh...

Po pierwsze, nie szkodzić
Henry Marsh0
Okładka ksiązki - Po pierwsze, nie szkodzić

Światowy bestseller, jedna z najważniejszych książek 2015 roku ,,New York Timesa" Dla autora, neurochirurga, lekarska przysięga ,,nie szkodzić" to gorzka...

Top 5 książek
Złodziejka książek