Opis ksiązki
Kup Teraz

Po prostu Flash 5

Ocena ( 0 )
Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2001-03-20
Kategoria: Poradniki
ISBN: 8371973993
Liczba stron: 552
Dodał/a książkę:helion
Flash jest odpowiedzią na potrzeby projektantów sieciowych, którzy pragną większej ilości grafiki i lepszej nad nią kontroli. Flash umożliwia przesyłanie w sieci grafiki wektorowej. Pliki z grafiką tego typu są bardzo małe; poza tym obrazy wektorowe są skalowalne. Pozwala to uniknąć niekontrolowanych zmian wyglądu strony WWW na przykład w sytuacji, gdy użytkownik zmieni rozmiar okna przeglądarki -- bez względu na nowy rozmiar, wszystkie elementy strony zachowają właściwe proporcje.

Tworzenie animacji we Flashu nie jest ograniczone jedynie do kreskówek, takich jak Królik Bugs czy Simpsonowie. Animacje Flasha to również elementy nawigacyjne, takie jak przyciski czy menu. Oczywiście, animacje tworzone we Flashu nie są ograniczone do zastosowań sieciowych.

W tej książce nie dowiesz się, jak stworzyć kompletny interfejs użytkownika strony sieciowej. Poznasz za to metody tworzenia grafiki, animacji oraz elementów interaktywnych, co z pewnością pomoże Ci w tworzeniu żywej, pomysłowej i interesującej strony WWW. Czy będziesz tworzył przyciągający uwagę widza banner czy przycisk przenoszący użytkownika w inne miejsce strony bądź łączący z innym adresem URL, czy może zabawną animowaną kreskówkę, książka ta pomoże Ci szybko rozpocząć pracę, podpowiadając, jak wykorzystać narzędzia Flasha do stworzenia sprawnie działającej, interaktywnej strony WWW.

Jeśli chcesz szybko, a zarazem dogłębnie poznać wszystkie możliwości Flasha 5, to koniecznie powinieneś kupić tę książkę. Przystępny, bogato ilustrowany wykład poprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie zagadnienia Flasha 5, prezentując kolejne i wskazując właściwe czynności. Książka ta może być też swego rodzaju leksykonem: znajdź potrzebną informację, przejrzyj ją i wypróbuj. Nie znajdziesz tu długich i nudnych opisów: wszystkie potrzebne wiadomości podane są w zwięzłej i prostej formie, wzbogaconej ilustracjami.

Poznaj najważniejsze, wykorzystywane na co dzień polecenia i możliwości Flasha 5, bez wgłębiania się w niepotrzebne detale.

I to wszystko za rozsądną cenę.

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów