Podróż dookoła świata. Północ-południe. Wschód-zachód

5.0
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2016-08-17
Dodał/a książkę:elibri

Niezwykła opowieść o dwóch podróżach dookoła świata, z których jedną poznaje się w pionie, a drugą w poziomie... Dzięki formie harmonijki książkę można oglądać strona za stroną, ale przede wszystkim, do czego zachęcamy, rozłożyć na podłodze i śledzić krok po kroku przygody głównych bohaterów.

W pierwszą podróż - z północy na południe - zabierze nas rodzina prawdziwych globtroterów. Niestraszne im niebezpieczeństwo, odludne i dzikie miejsca. Będą musieli współpracować, żeby przetrwać swą ryzykowną eskapadę.

W drugą podróż - ze wschodu na zachód - wyrusza sympatyczna rodzinka chcąca odwiedzić najpopularniejsze turystyczne atrakcje świata! Niestety czasem trudno będzie pogodzić oczekiwania poszczególnych osób wobec wyprawy...

Humor, przygoda, ciekawostki... Do tego wiele zagadek, a wszystko na szczegółowo rozrysowanej mapie świata. Takiej książki jeszcze nie było!

Nikola Kucharska - graficzka, ilustratorka, projektantka. Czyta wszystko - etykietki szamponów, dzieła współczesne i klasykę literatury. Zbiera gumki recepturki, ptasie pióra i starocie. Hobbystycznie pisze opowiadania na starej maszynie do pisania. Opiekunka dwóch kotów i kaktusa. Rysuje, szkicuje, maluje, robi logotypy i plakaty.

Amarisa plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-09-14, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,Mam,
Moją recenzję znajdziecie na moim blogu, na który Was serdecznie zapraszam ^_^
Okładka - Podróż dookoła świata. Północ-południe. Wschód-zachód Śpiąca Królewna
Gabriela Mistral
Okładka - Podróż dookoła świata. Północ-południe. Wschód-zachód Czerwony Kapturek
Gabriela Mistral
Okładka - Podróż dookoła świata. Północ-południe. Wschód-zachód Atlas miast
Martin Haake
Okładka - Podróż dookoła świata. Północ-południe. Wschód-zachód Ale historia... Jadwiga kontra Jagiełło
Grażyna Bąkiewicz
Okładka - Podróż dookoła świata. Północ-południe. Wschód-zachód Biały Mustang