Podwójne zwycięstwo

Courtney Clonninger. właścicielka stadniny koni w Kentucky, jest zdecydowana odnieść sukces w dziedzinie zdominowanej przez mężczyzn. Nie rezygnuje z planów nawet wtedy, gdy okazuje się, że musi spłacic ogromne długi. Duma nie pozwala jej zwrócić się o pomoc do innych, zwłaszcza pewnego przystojnego handlarza koni. Seth Cameron od początku zafascynowany rudowłosą pięknością, pragnie otowczyć ja opieką. Przekonuje się jednak, żed nakłonienie niezależnej i dumnej kobiety do przyjęcia pomocy nie będzie łatwe. Lecz kiedy odkrywa w sobie miłość, jest gotów na wszystko.

Informacje dodatkowe o Podwójne zwycięstwo:

Wydawnictwo: Pol-Nordica
Data wydania: 2000-07-04
ISBN: 83-7264-049-1

Kup książkę Podwójne zwycięstwo

Podwójne zwycięstwo - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2018-11-23, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Kiedy Courtney miała 4 latka, umarła jej mama, a jej ojciec nie chciał się nią zajmować (zresztą wcześniej też oboje rodziców sprawiało wrażenie, że dziecko im przeszkadza), więc dziadek zaproponował, że weźmie ją do siebie. Ojciec Courtney zgodził się... sprzedać dziecko za 5 mln dolarów. Ale najgorsze jest to, że dziadek najbardziej kochał jednak swoje konie i tę miłość przekazał wnuczce. Teraz młoda kobieta konie i stadninę stawia na pierwszym miejscu i przez to omal nie traci szansy na szczęście przy boku kochającego mężczyzny.