Okładka książki - Pokolenie Ikea. Kobiety

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: elibri

Prowokacyjna, pełna czarnego humoru, obrazoburcza kontynuacja bestsellerowej powieści Piotra C. ,,Pokolenie Ikea", która - drukowana fragmentami w Angorze - wywołała wśród czytelników szereg skrajnych reakcji - od zachwytu po obrzydzenie.

Ostry romans biurowy tylko dla dorosłych?

Autobiografia?

Powieść o marzeniach lemingów, życiu w korporacji i tęsknocie za anarchią?

Satyra na społeczeństwo skupione na konsumpcji?

Instruktaż dla mężczyzn, którzy nie rozumieją kobiet?

Spojrzałem na Kasię, której obiecałem, że przyprowadzę fajnego faceta. Stała przy barze w krótkiej kiecce i wyglądała całkiem nieźle. Lekko zaokrąglona pani doktor, o włosach ciemny blond, piersiasta, o dobrych nogach i trochę za dużym tyłku. Kiedyś mieliśmy ze sobą drobny flircik, który skończył się niby w łóżku, a jednak nie w łóżku. Rozebrałem ją do pasa, pobawiłem jej piersiami, a później zadowolony zasnąłem. Tłumaczy mnie tylko to, że byłem pijany.

Kobiety nie zapominają. Kobiety czekają.

Piotr C. - pracownik warszawskiej korporacji, popularny bloger (jego stronę codziennie odwiedza 10 tys. osób, na Facebooku ma 30 tysięcy fanów), autor opartej na blogu książki ,,Pokolenie Ikea", która przez wiele tygodni utrzymywała się na liście bestsellerów Merlin.pl i Empik.com.

Pokolenie Ikea. Kobiety
Piotr C0