Polne kwiaty

Mroczna podróż do najciemniejszych zakątków duszy

Szesnastoletnia Tess zostaje znaleziona bliska śmierci na teksańskich polach. Miała być kolejnym Polnym Kwiatem, jedną z czterech ofiar seryjnego mordercy, nazwanych tak przez prasę ze względu na żółte kwiecie, jakie sprawca pozostawiał na miejscu zbrodni. To dzięki Tess przestępca został ujęty i skazany. Jednak po latach w okolicy znów pojawiają się żółte kwiaty... Czy na pewno skazana została właściwa osoba?

Polne Kwiaty to szokujący, wciągający i oryginalny thriller psychologiczny.

Informacje dodatkowe o Polne kwiaty:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2016-10-12

Kup książkę Polne kwiaty

Polne kwiaty - opinie o książce

Hipnotyzuja?ca okładka a czy ta historia ro?wniez? tak była?
To było moje drugie spotkanie z pio?rem Julii Heaberlin.Pierwszy raz miałam przyjemnos?c? zetkna?c? sie? z jej PAPIEROWYMI DUCHAMI,kto?re okazały sie? byc? niezmiernie klimatyczne i nietuzinkowe.Natomiast jes?li chodzi o POLNE KWIATY,to ta historia ro?wniez? wcia?gne?ła mnie w swoja? nieprzewidywalna? fabułe?.
Musze? przyznac?,z?e autorka w bardzo ciekawy i wielowymiarowy sposo?b przeplata dana? opowies?c? z jej prawdziwymi aspektami.Akcja,choc? toczy sie? tutaj niespiesznie nie przestaje intrygowac?.Bowiem gło?wna bohaterka,jako nastolatka została odnaleziona ledwo z?ywa w wykopanym dole znajduja?cym sie? gdzies? na polu w Teksasie.Okazuje sie?,z?e Tessa była jedna? z ofiar seryjnego mordercy.Była ona jednym z jego Polnych Kwiato?w.Sprawca zostaje jednak szybko schwytany i osadzony w wie?zieniu.Po wielu latach wzgle?dnego spokoju niepoko?j Tessy niebezpiecznie powraca.Kobieta odnajduje subtelne znaki swojego dawnego oprawcy.Ale,jak to moz?liwe? Przeciez? od wieleu lat odsiaduje on doz?ywotnia? kare?.Czy mogła posłac? za kratki nie tego człowieka?Jej wspomnienia zaczynaja? szalen?czo powracac?.Nadszedł zatem czas,by odkryc? dawno skrywana? przeraz?aja?ca? prawde?.
POLNE KWIATY to historia odsłaniaja?ca mroczna? strone? ludzkiej natury.Jest to lektura,w kto?rej pytania wcia?z? sie? namnaz?aja? a na odpowiedzi trzeba cierpliwie poczekac?.Tu tragiczna i bolesna przeszłos?c? ła?czy sie? niełatwa? teraz?niejszos?cia?.Z pewnos?cia? jest to niebanalny i intensywny thriller psychologiczny oparty na emocjach i głe?bi wstrza?saja?cych wspomnien?.
@wydawnictwo_wab
7/10?

Avatar użytkownika - CicheBaBum
CicheBaBum
Przeczytane:2016-11-04, Chcę przeczytać,
Papierowe duchy
Julia Heaberlin0
Okładka ksiązki - Papierowe duchy

Mapa Teksasu oznaczona trzema czerwonymi punktami niczym kroplami krwi. Seryjny morderca, który twierdzi, że cierpi na demencję. Tajemnicza młoda...