Polowanie na prezydenta

Nastał czas łowów...

Trzynastolatek musi upolować w lesie dziką zwierzynę, a terroryści próbują złowić najgrubszą rybę świata.

Uzbrojony tylko w łuk, trzynastoletni Oskari z duszą na ramieniu wyrusza do mroźnej fińskiej puszczy, by zgodnie z odwieczną tradycją przejść próbę męstwa. Jednak zamiast znaleźć zwierzę, które mógłby upolować, natrafia na płonący samolot Air Force One.

Samolot z prezydentem Stanów Zjednoczonych na pokładzie został zestrzelony przez terrorystów, którzy teraz chcą go schwytać. Czy trzynastolatek może mu pomóc? A nawet jeśli zwykły chłopak i najpotężniejszy człowiek świata zdołają umknąć prześladowcom, to czy uda im się ocalić życie w dzikiej puszczy?

Losy młodego myśliwego i prezydenta USA  splatają się w ekscytującej opowieści o przetrwaniu pośród dziczy.

Pełnokrwista książka przygodowa dla nastolatków, pełna dramatycznych pościgów i dzikiej przyrody.

Film Polowanie na prezydenta wejdzie na polskie ekrany 26 czerwca 2015 r., w roli prezydenta USA - Samuel L. Jackson

,,Potrafiłbyś przetrwać w puszczy? A gdybyś do tego musiał o kogoś tam się troszczyć? O naprawdę ważną osobę? Aha, i gdybyście obaj mieli na karku sporą bandę zbirów?

Zafascynowała mnie ta pełna akcji opowieść o śmiertelnie niebezpiecznej przygodzie w Finlandii - po otrzymaniu wspaniałego scenariusza Jalmariego Helandera i Petriego Jokiranty, poprosiliśmy Dana Smitha, by dał postaciom filmu i ich historii życie na stronach powieści. Wyszedł z tego wybuchowy thriller, którego nie będziesz mógł odłożyć nawet po to, by zaczerpnąć tchu... Uważaj!"

Barry Cunningham, odkrywca Harry'ego Pottera

Informacje dodatkowe o Polowanie na prezydenta:

Wydawnictwo: Bukowy Las
Data wydania: 2015-06-17
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Polowanie na prezydenta

Polowanie na prezydenta - opinie o książce

Poniżej zera
Dan Smith0
Okładka ksiązki - Poniżej zera

Ekscytujący, mrożący krew w żyłach thriller dla dzieci i młodzieży! Poniżej zera to pełna zwrotów akcji lektura, która oczarowuje bez reszty...