Polska Nawigator turystyczny + miniprzewodnik

Nawigator turystyczny - więcej niż atlas, więcej niż przewodnik. Takiej publikacji na naszym rynku jeszcze nie było. To szczegółowy przewodnik turystyczny z mapą samochodową - cała Polska w jednym tomie. Na niemal sześciuset stronach pokazujemy i opisujemy ponad 3000 atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Bo któż by nie chciał popływać łodzią w zalanych korytarzach kopalni albo sprawdzić, czy na zamku w Grodźcu ciągle straszy Czerwony Upiór? Myślą przewodnią tej książki jest połączenie funkcjonalności atlasu samochodowego (informacje dla kierowców, szczegółowa mapa samochodowa, elastyczna oprawa) z przewodnikiem turystycznym (opisy atrakcji, zdjęcia, informacje praktyczne). Co dla atlasów samochodowych jest nietypowe, a co znalazło się w naszym "Nawigatorze turystycznym" to podpisy wszystkich atrakcji znajdujące się bezpośrednio na mapie - dzięki temu nie trzeba analizować legendy, aby szybko dowiedzieć się, jaki obiekt znajduje się w danym miejscu (skansen kolejowy, rezerwat zwierząt etc.). Czytelnik znajdzie tu także 115 planów miast oraz przeszło 500 kolorowych fotografii. Dużym udogodnieniem dla czytelnika jest spis ok. 2000 adresów hoteli, pensjonatów, schronisk i restauracji wraz z kategoriami cenowymi. Atrakcyjna cena oraz nowoczesna forma graficzna i duża ilość informacji z pewnością sprawią, że będzie to ważny tytuł turystyczny w tym sezonie.

Informacje dodatkowe o Polska Nawigator turystyczny + miniprzewodnik:

Wydawnictwo: Carta blanca