OPIS KSIĄŻKI:

5.8
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2010
Dodał/a książkę:dona
„Posłanie z róż” to druga część kwartetu weselnego Nory Roberts, opowiadającego o czterech przyjaciółkach z dzieciństwa, które wspólnie prowadzą „Przysięgi”, jedną z najlepszych agencji ślubnych w Connecticut, i marzą o wielkiej miłości. Emma Grant odpowiada w firmie za dekoracje kwiatowe. Wkłada w ich przygotowywanie całe serce, a szósty zmysł podpowiada jej, jakie kompozycje uszczęśliwią panny młode w tym najważniejszym dla nich dniu. Ale kiedy interes kwitnie w najlepsze, życie uczuciowe Emmy więdnie… Na szczęście tylko do czasu. Wkrótce bowiem kobieta odkrywa, że jej wieloletni przyjaciel, przystojny architekt Jack Cooke, darzy ją czymś znacznie więcej niż przyjaźnią. Problem polega na tym, że Emma od zawsze marzyła o romansie rodem z powieści, a Jack nigdy nie był zwolennikiem długotrwałych związków… Czy Emmie uda się przezwyciężyć przyzwyczajenia Jacka i przekonać go do związku? Czy oboje zdołają pójść na kompromis, by zbudować wspólną przyszłość?
Willa871 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-04-25, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,26 2015,
Książki Nory Roberts zawsze czytam jednym tchem. Co prawda wolę romanse z wątkami sensacyjnymi, ale i tym klasycznym nie pogardzę.
Książka należy do cyklu Kwartet weselny opowiadający o losach czterech przyjaciółek, które zajmują się organizowaniem przyjęć weselnych. Emma, bo to o niej jest opowieść odpowiada za kwiaty. To wesoła dziewczyna z którą można konie kraść i ma wielkie powodzenie u mężczyzn. Zdaję sobie sprawę, że przyjaciel z dzieciństwa Jack staje się dla niej czymś więcej. Na początku zaczyna łączyć ich ognisty romans, aby potem przerodzić się w głębsze uczucie. Ale zanim będą razem tak już na zawsze upłynie troszkę czasu.
Książka wzruszająca, zabawna. W sam raz na długie wieczory. Serdecznie polecam.
Karolina87 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-03-16, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,26 książek 2015,Mam,
Tym razem Emma znajduje swoją drugą połówkę. Oprócz kwiatów jej miłości, kocha również długoletniego przyjaciela Jack'a, architekta. On mimo że się nie przyznaje, że chce swoją przyszłość związać z Emmą, postanawia wreszcie zaryzykować i wyznać swoje uczucia. Jednak miłość z przyjaźni jest możliwa, chociaż czasem po drodze wzbudza to różne emocje wśród wszystkich osób to happy end jest możliwy.
dayna15 Linia koment
Przeczytane:2015-05-31, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,z_Przeczytałam przed 2013,
dona Linia koment
Przeczytane:2015-03-02, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Przeczytane:, Na półkach: Nora Roberts,
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja