Potęga Bożego szeptu

Najważniejsza książka Billa Hybelsa, do której napisania przygotowywał się 35 lat.

Wielu chrześcijan doświadcza obecności Boga w swoim życiu bezpośrednio, jednak opowieści o „Bożych szeptach” pozostają sprawą osobistą (niemal wstydliwą!) i dzielimy się nimi bardzo niechętnie.

Potęga szeptu to nie tylko opowieść o tym, w jaki sposób Bóg prowadził Billa Hybelsa – słynnego autora książek o duchowości chrześcijańskiej i założyciela amerykańskiej wspólnoty Willow Creek – od najmłodszych lat poprzez kolejne trudne życiowe wybory i wyzwania. Najnowsza książka autora Zbyt zajętych, by się nie modlić mówi przede wszystkim o tym, że Bóg chce prowadzić nas wszystkich. Chce być obecny w naszym życiu, strzec nas i pomagać nam na każdym kroku. Bóg mówi do wszystkich. Jak usłyszeć Jego szept? Hybels omawia różne rodzaje Bożych wskazówek (szepty wsparcia, ostrzeżenia i działania) oraz sposoby, w jakie możemy się przekonać, czy naprawdę mamy do czynienia z Bożym prowadzeniem. Przedstawia także poruszające świadectwa tych, dla których posłuszeństwo Bożym podszeptom okazało się największą przygodą życia.

Informacje dodatkowe o Potęga Bożego szeptu:

Potęga Bożego szeptu - opinie o książce

Avatar użytkownika - Faraons
Faraons
Przeczytane:2013-09-13, Ocena: 5, Przeczytałam, Posiadam,
Zbyt zajęci, by się nie modlić. Zwolnij tempo, by spotkać Boga
Bill Hybels0
Okładka ksiązki - Zbyt zajęci, by się nie modlić. Zwolnij tempo, by spotkać Boga

Większość z nas ma trudności ze znalezieniem czasu i chęci na modlitwę. Szkoła, praca, sąsiedzi, przyjaciele, rozrywka i hobby. Wydaje się, że modlitwy...