Okładka książki - Potęga podświadomości

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-03-10
Kategoria: b.d
Dodał/a książkę: elibri

Potęga podświadomości  to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie uzupełnione komentarzami z nigdy nie publikowanych prac Autora.

Rewolucyjne techniki doktora Murphy'ego opierają się na sprawdzonej zasadzie: Jeśli uwierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem upragnionego celu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością.

Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów.

Opanuj proste techniki przedstawione w POTĘDZE PODŚWIADOMOŚCI i odkryj, jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery między tobą a twoimi marzeniami.

Kup książkę

Mądrość biblijna
Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Mądrość biblijna

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Przesłanie tego uniwersalnego przysłowia obejmuje również twórczość znanego autora wpisującego się w tzw. nurt literatury...

Prawdy, które mogą odmienić twoje życie
Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Prawdy, które mogą odmienić twoje życie

Joseph Murphy w swojej kolejnej książce, Prawdy, które mogą odmienić twoje życie prowadzi nas drogą prostej teorii i skutecznej praktyki. Już sam tytuł...