OPIS KSIĄŻKI:

Data wydania: 2006
Kategoria: Języki obce
ISBN: 83-242-0754-6
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Podręcznik zawiera 10 lekcji - scenek ilustrujących użycie języka polskiego w wybranych sytuacjach komunikacyjnych. Wszystkie dialogi jak i wyrażenia są przetłumaczone na język angielski. Do książeczki dołączona jest płyta CD z nagranymi dialogami oraz ćwiczeniami pozwalającymi na szybkie opanowanie elementarnych zwrotów i wyrażeń oraz podstawowego słownictwa - samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela. Uczący się może słuchać dialogów, wykonywać ćwiczenia polegające na słuchaniu i powtarzaniu wybranych fragmentów lub "odgrywaniu" roli jednej z osób, które w nich występują. Może też ćwiczyć podstawowe zwroty i wyrażenia służące komunikacji w języku polskim.
andr Linia koment
Okładka - Powiedz to po polsku. Say it the Polish Way Historia kina. Tom 3. Kino epoki nowofalowej
Tadeusz Lubelski, Iwona Sowińska, Rafał Syska
Okładka - Powiedz to po polsku. Say it the Polish Way Historia kina. Tom 2. Kino klasyczne
Tadeusz Lubelski, Iwona Sowińska, Rafał Syska
Okładka - Powiedz to po polsku. Say it the Polish Way Mój dom nad Odrą. Pamiętniki osadników Ziem Zachodnich po 1945 roku
Beata Halicka (red)
Okładka - Powiedz to po polsku. Say it the Polish Way Architektura jako sztuka
Andrzej Basista
Okładka - Powiedz to po polsku. Say it the Polish Way Lagermuseum. Muzeum obozowe w KL Auschwitz
Agnieszka Sieradzka
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja