Okładka - Pracownia chemiczna. Analiza techniczna.

Pracownia chemiczna. Analiza techniczna.

Wydawnictwo: WSiP
Data wydania: 1998
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 8302051470
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Książka zawiera treści merytoryczne niezbędne do przeprowadzenia analizy technicznej w laboratorium, a później w zakładzie pracy. Opisy dotyczą m.in. analizy wody, ścieków, zanieczyszczeń powietrza atmosferycznego, spalin, smarów, białek i cukrów. Nauczyciel prowadzący pracownię analizy technicznej będzie mógł wybrać te zagadnienia, których poznanie na danym terenie uzna za najbardziej przydatne. ikację polecamy uczniom techników, zasadniczych szkół zawodowych i liceów profilowanych o profilu: chemiczne badanie środowiska, blok tematyczny; badania chemiczne oraz blok tematyczny; badania środowiska.
Okładka - Pracownia chemiczna. Analiza techniczna. Sztuka i Czas. Od Prehistorii do Rokoka
Barbara Osińska
Okładka - Pracownia chemiczna. Analiza techniczna. Pedagogika Wczesnoszkolna
Ryszard Więckowski
Okładka - Pracownia chemiczna. Analiza techniczna. Wzbogacanie doświadczeń uczniów klas początkowych w kontaktach ze środowiskiem
Maria Jakowicka
Okładka - Pracownia chemiczna. Analiza techniczna. Podstawy eksploatacji maszyn rolniczych WSiP
Józef Kuczewski, Zbigniew Majewski
Okładka - Pracownia chemiczna. Analiza techniczna. Przez lata walki: zbiór opowiadań
Lesław M. Bartelski, Janina Bogucka-Ordyńcowa, Ludwik Rajewski