Prawdziwe kolory

Kolejna powieść autorki ,,Zimowego ogrodu", ,,Na domowym froncie" i ,,Zdarzyło się nad jeziorem Mystic". Historia trzech sióstr, których stabilny świat rozpada się z powodu zazdrości, zdrady i nieoczekiwanych namiętności.

Siostry Grey, zawsze sobie bliskie, po śmierci matki stają się najlepszymi przyjaciółkami. Najstarsza, Winona, ma świadomość, że nie posiada zalet, które doceniałby jej despotyczny ojciec. Pewnego dnia, już jako najlepsza prawniczka w mieście, postanawia udowodnić mu swoją wartość. Aurora kładzie kres wszelkim rodzinnym sporom i stara się wszystkich uszczęśliwić, skrywając własny bolesny sekret. Najmłodsza z sióstr, Vivi Ann, jest niekwestionowaną gwiazdą. Uwielbianej przez wszystkich, olśniewająco pięknej marzycielce wszystko przychodzi z łatwością do chwili, gdy w miasteczku pojawia się pewien nieznajomy... Lojalność sióstr Grey zostanie wystawiona na ciężką próbę,  tajemnice ujawnione, a szokująca zbrodnia podzieli rodzinę i ukochane miasteczko.

Informacje dodatkowe o Prawdziwe kolory:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2014-06-11

Kup książkę Prawdziwe kolory

Prawdziwe kolory - opinie o książce

Avatar użytkownika - dayna15
dayna15
Przeczytane:2015-07-22, Ocena: 5, Przeczytałam, z_52 książki 2015 (181),
Po śmierci matki, Winona, Aurora i Vivi Ann były dla siebie oparciem i choć różniły się charakterami, to łączyła je siostrzana miłość i więź, która miała nigdy nie przeminąć. Opowieść o rodzinnych więzach, trudnych relacjach na linii ojciec-córki, rozczarowaniu, zdradzie i miłości. Mocna postać Winony, która pocieszenia szuka w lodówce, z pozoru ma odpowiedź na wszystko i jest nieustępliwa, by ostatecznie opowiedzieć się po stronie siostry i z determinacją walczyć o sprawiedliwość. Jednocześnie przechodzi największą metamorfozę emocjonalną. Pokazano prawdziwą miłość łączącą Vivi Ann z Dallasem oraz jej niezachwianą wiarę w ukochanego mężczyznę. Nie robi takiego wrażenia jak "Na domowym froncie", ale losy sióstr Grey wciągają, mimo że zakończenie jest przewidywalne.

Opowieść o trzech siostrach, które przedwcześnie tracą matkę. Ich przywiązanie i oddanie zostaje zachwiane, gdy w grę wchodzi mężczyzna. Tajemnice, zazdrość, brak zaufania. Morderstwo, które zburzy całkowicie relacje w rodzinie. Czy jest szansa na naprawienie błędów, na wybaczenie? Czy można zacząć wszystko od nowa? Ciekawa historia na zimowe wieczory.

Avatar użytkownika - wiola1609
wiola1609
Przeczytane:2018-02-16, Ocena: 5, Przeczytałam, przeczytane, 26 książek 2018,

Książka opisująca losy trzech sióstr Grey: Vivi Ann, Winony, Aurory oraz ich ojca których silna emocjonalna więź oraz miłość została wystawiona na ciężką próbę z powodu zazdrości oraz zdrady i kłamstw.

Siostry najpierw w dzieciństwie straciły swoją matkę, z którą były bardzo zżyte, a następnie los wystawił na próbę ich siostrzaną miłość. Ale mimo wszystkich przeciwności losu, wielu błędów oraz nieporozumień trzymały się zawartego paktu "siostry ponad wszystko".

Powieść opowiada o emocjach znanych ludziom z życia codziennego. Pokazuje że człowiekowi trzeba dać drugą szansę, przebaczać oraz nie oceniać po wyglądzie i przyjętych stereotypach.

W książce oprócz wątku miłosnego i rodzinnego przewija się również kryminalny, co powoduje napięcie i sprawia że nie możemy się oderwać dopóki nie doczytamy do ostatniej strony.

Polecam!

Przeczytane:2022-02-02, Ocena: 2, Przeczytałam, Mam,
Na domowym froncie
Kristin Hannah0
Okładka ksiązki - Na domowym froncie

Szczera opowieść o miłości, cierpieniu, heroizmie, honorze i nadziei. Michael i Jolene  Zarkades, małżeństwo z  dwunastoletnim stażem, przechodzi głęboki...

Nocna droga
Kristin Hannah0
Okładka ksiązki - Nocna droga

Życie każdej matki składa się z trudnych wyborów... Przez osiemnaście lat Jude Farraday stawiała potrzeby dzieci ponad własne i było warto: bliźniaki...