Profesor i pierwsza tajemnica zakonu

Lubisz przygody, łamigłówki, rozwiązywanie zagadek, mroczne tajemnice, labirynty jaskiń, stare zamczyska i ich sekrety? Chcesz spędzić czas w wesołym i zabawnym towarzystwie żądnych przygód, inteligentnych i błyskotliwych nastolatków? Obróć tę książkę i zacznij od strony pierwszej! „Profesor i pierwsza tajemnica zakonu” to niesamowita przygoda i zagadka przeżywane w towarzystwie niezwykłego Profesora historii, który łączy w sobie cechy Pana Samochodzika, Indiana Jones i Tomb Rider. Profesora, który swoją rozległą wiedzą i podejściem do nauczania, historii oraz otaczającego świata inspiruje i zachęca do własnych poszukiwań. Profesor zna tajne techniki walki, wspina się i potrafi być prawdziwym strategiem, gdy trzeba stanąć do nierównej walki. Ma też do wypełnienia tajną misję, która może zaważyć na losach świata. Czy zechcesz mu w niej towarzyszyć?

Informacje dodatkowe o Profesor i pierwsza tajemnica zakonu:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2013-04-29
Kategoria: Przygodowe
ISBN: 978-83-7722-756-5

Kup książkę Profesor i pierwsza tajemnica zakonu

Profesor i pierwsza tajemnica zakonu - opinie o książce

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2015-01-02, Ocena: 6, Przeczytałam, detektyw, kryminał, przygoda,
Czwórka bohaterów Julka, Max, Igor i Anka wraz z Profesorem (nauczycielem historii) próbują rozwikłać tajemnicę Hrabiego Leopolda. Poza tym we wszystko uwikłany jest zakon światła i zakon cieni. Pełna przygód powieść młodzieżowa wciągająca do ostatniej kartki.