Przebudzenie aury. Techniki rozwoju ciała energetycznego

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-02-26
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
Dodał/a książkę:elibri

Ta książka zawiera wszystko, co powinieneś wiedzieć o naturze aury, jej rozwoju oraz wpływie na twoje życie!

Wkraczamy w nową erę, nasze ciała energetyczne przechodzą ewolucję, wewnątrz i wokół aury tworzą się nowe struktury krystaliczne. Jakie będą następstwa tych zmian? Kala Ambrose uczy, jak połączyć się z naszym szybko zmieniającym się ciałem energetycznym, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności na każdym z poziomów: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym.

Ten przełomowy podręcznik zawiera szeroką gamę praktycznych ćwiczeń, schematów i instrukcji, które pokazują, jak wykorzystać otaczającą nas energię, by stworzyć i wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu i świecie.

Dzięki lekturze, nauczysz się: dostrzegać aurę i poszerzać swoje pole auryczne; uzdrawiać swe ciała energetyczne i łączyć się z falującą wokół ciebie energią; interpretować kolory aury, dostrzegać przewodników duchowych i nawiązywać z nimi kontakt; używać energii żywiołu, by zwiększyć pole aury; tworzyć silne pola ochronne; dostrajać się do ciał subtelnych, wzmacniać je i regenerować.

Poznaj kompletny przewodnik po zmianach zachodzących w polu aurycznym!