Prze³om w uzdrowieniu

Ocena: 6 (1 g³osów)
Uzdrowienia mog± byæ sta³± czê¶ci± naszego ¿ycia.

W ksi±¿ce Prze³om w uzdrowieniu autor, Randy Clark, zabiera nas w podró¿ do g³êbi znaczenia modlitwy o uzdrowienie i jej powi±zania z wiar±. Opieraj±c siê na Bo¿ym S³owie oraz na osobistych do¶wiadczeniach, autor odkrywa przed nami przes³anki, które wp³ywaj± na to, ¿e uzdrowienie ma miejsce. Omawia tak¿e kluczowe czynniki, które pomagaj± nam rozwin±æ wiarê w uzdrowienie.

Dziêki lekturze tej ksi±¿ki dowiesz siê, jak:

- odkryæ fa³szywe przekonania dotycz±ce uzdrowienia i oczy¶ciæ siê z nich
- okre¶liæ równowagê pomiêdzy wiar± i oczekiwaniem
- odpowiedzieæ na to, co Bóg czyni w ró¿nych okoliczno¶ciach
- modliæ siê z przekonaniem i wypowiadaæ s³owa z wiar±
- oczekiwaæ rezultatów w ka¿dym czasie

Je¶li kiedykolwiek zetkn±³e¶ siê z praktyk± lub nauczaniem w zakresie nadprzyrodzonego uzdrowienia, które nios³o ze sob± wiêcej szkody ni¿ po¿ytku, je¶li sam dozna³e¶ zawodu lub zosta³e¶ poraniony w tej dziedzinie, ta ksi±¿ka z pewno¶ci± jest dla Ciebie. Da³bym wiele, by móc j± mieæ, gdy rozpoczyna³em s³u¿bê w tej dziedzinie. dr n. med. Jan Grzeszkowiak - specjalista chorób oczu i chirurgii okulistycznej, organizator charytatywnych misji medycznych

Ksi±¿ka "Prze³om w uzdrowieniu" Randy’ego Clarka jest jedn± z najlepszych, najbardziej inspiruj±cych publikacji na temat uzdrowienia, z jakimi do tej pory siê zetkn±³em. Gor±co polecam tê ksi±¿kê ka¿demu, kto ma w sercu s³u¿bê niesienia pociechy, uzdrowienia i uwolnienia. lek. med. Henryk Wieja - lekarz internista, autor, mówca, lider chrze¶cijañski, Chrze¶cijañska Fundacja ¯ycie i Misja w Ustroniu

W ksi±¿ce "Prze³om w uzdrowieniu" autor, Randy Clark, w bardzo praktyczny sposób dzieli siê swoimi do¶wiadczeniami, które na pewno warto skonfrontowaæ z naszym w³asnym pogl±dem na temat uzdrowienia. prof. dr hab. n. med. Piotr Milkiewicz - specjalista z zakresu gastroenterologii, autor oraz wspó³autor ponad 120 prac naukowych

Dr Randy Clark ˗ za³o¿yciel Global Awakening. Miêdzynarodowy mówca oraz autor ksi±¿ek takich jak Moc uzdrowienia, Jest wiêcej oraz ˗ we wspó³autorstwie z Billem Johnsonem ˗ Uzdrowienia. Niezbêdny podrêcznik. Przes³anie autora jest bardzo proste: „Bóg chce ciê u¿yæ". W swojej s³u¿bie Randy widzia³ dziesi±tki tysiêcy osób, które zosta³y uzdrowione przez Jezusa Chrystusa i przyjê³y zbawienie.

Informacje dodatkowe o Prze³om w uzdrowieniu:

Wydawnictwo: KOINONIA
Data wydania: 2016-09-27
Kategoria: Duchowo¶æ, religia

wiêcej

Kup ksi±¿kê Prze³om w uzdrowieniu

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

Prze³om w uzdrowieniu - opinie o ksi±¿ce

Recenzje miesi±ca
Andrzej Ziemiañski ;