Opis ksiązki
Kup Teraz

Przepis na łapanie motyli

Ocena ( 1 osoba )
3.0
Wydawnictwo: Replika
Data wydania:
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788376741406
Liczba stron: 300
Dodał/a książkę:Justyna Gul
Recenzja - Przepis na łapanie motyli
Grażyna, czy to w ogóle jest życie? Czy my, ty, ja, nasze koleżanki mamy szansę na odrobinę spokoju, na życie, z którego można by się trochę cieszyć?? Ewelina ma wszystko, co jest jej potrzebne do szczęścia ? kochającego męża, mądrego syna i oddane przyjaciółki. Jednak ma wrażenie, że zasługuje na znacznie więcej. Kiedyś miała ambicje i perspektywy ? zrezygnowała z doktoratu i kariery na rzecz rodziny. Mimo pozornego szczęścia, nie czuje się spełniona. Czy wreszcie nadejdzie czas na zmiany? Czy dojrzała kobieta nadal może być atrakcyjna i zawrócić w głowie nawet sporo od siebie młodszemu mężczyźnie, osiągając przy tym nieoczekiwane dodatkowe korzyści? Żeby było jeszcze ciekawiej, akcja ?Przepisu na łapanie motyli? rozgrywa się w specyficznym, zamkniętym środowisku akademickim, którego tabu w zaskakujący sposób przełamuje autorka powieści. Nigdy nie jest za późno, by pożądać. Nigdy nie jest za późno, by być pożądaną. Nigdy nie jest za późno na karierę. Nigdy nie jest za późno, by rozkoszować się życiem.
Recenzja
justa21 Linia koment
Na półkach:

Przepis na życie

Teraz znalazła się w samym środku czegoś, co choć było jej życiem, chyba nie do końca jej się podobało - do czego, rzec by można, nie całkiem dorosła... Ile osób ma takie same odczucia? Ile razy możemy zanucić w myślach: I co ja robię tu, tkwiąc w danej sytuacji i nie widząc z niej prostego wyjścia. Niekiedy, każda kolejna decyzja wydaje się pogrążać nas coraz bardziej w niebycie, odbierać radość życia i nadzieję. Nawet, kiedy pozornie mamy wszystko, możemy czuć pustkę w sercu i duszy, pewien niedosyt… No właśnie:

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
plusminus Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 3, Na półkach:
Szczerze mówiąc książka średnio ciekawa.Przynajmniej dla mnie.Temat o.k.Dojrzała kobieta pragnie w życiu przeżyć coś więcej niż do tej pory.Jej rozterki,przemyślenia.Ale napisane takim stylem,który mi kompletnie nie odpowiada.Ciężko mi się ją czytało.
ja_rus Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Linia koment
Przeczytane:, Na półkach:
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów