Przepraszam, czy jesteś czarownicą?

Czarny kot Herbert czuje się nieco samotny, chętnie więc przesiaduje w bibliotece publicznej. Pewnego razu dowiaduje się, że czarownice lubią czarne koty. Ale jak ma znaleźć czarownicę, skoro nigdy żadnej nie widział?

Informacje dodatkowe o Przepraszam, czy jesteś czarownicą?:

Wydawnictwo: Muchomor
Data wydania: b.d
ISBN: 83-919311-8-8

Kup książkę Przepraszam, czy jesteś czarownicą?

Przepraszam, czy jesteś czarownicą? - opinie o książce

Kiedyś chciałam mieć czarnego kota. Zamiast kota miałam czarne rybki, czarnego królika, pręgowanego kota, papugę i wielkiego białego psa. Potem nie przepadałam za kotami. Teraz mam czarnego psa i znowu marzę o czarnym kocie. Wszystko wskazuje na to, że jestem czarownicą. Tak jest napisane w "Encyklopedii czarownic", która wpadła w łapki głównego bohatera tej książeczki, czarnego kota Herberta. Czarne koty przyciągają mnie jak magnes i teraz wiem dlaczego. Ta niby prosta opowiastka opowiada właśnie o tym, że trzeba szukać tych, którzy do nas pasują i do których pasujemy my i wtedy życie staje się lepsze. "Przepraszam, czy jesteś czarownicą?" to książeczka, która absolutnie skradła moje serce. Jest krótka, ale bardzo treściwa, ilustracje są zabawne i piękne, język i sposób opowiadania ciekawe. Dodatkowym smaczkiem są regularne wizyty Herberta w bibliotece (biblioteki też są dla mnie magnesem). Jednym słowem - CUDO!

Avatar użytkownika - Kirjanna
Kirjanna