OPIS KSIĄŻKI:

Data wydania: 2016-10-06
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7502-609-2
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - Przyjdź, miłosierdzie Twoje!
Autor, francuski kapłan, wprowadza czytelników w swoje osobiste doświadczenie Bożego Miłosierdzia. Przekonuje jak bardzo jest ono przemieniające i jak wielką łaskę uzdrowienia niesie. Książka składa się z czterech części, które odpowiadają czterem etapom duchowej wędrówki człowieka wierzącego. Są to - poznanie Bożej miłości, przyjęcie jej, zaangażowanie w głoszenie Bożego Miłosierdzia i sprawy ostateczne w życiu człowieka.
Recenzja
speedi Linia koment
Przeczytane:2017-01-15, Na półkach: Przeczytałem,

Zrozumieć Dobrą Nowinę o Bożym miłosierdziuPropagowanie kultu Bożego miłosierdzia przez Jana Pawła II, postawa i nauki kolejnych papieży, ogłoszenie Roku Miłosierdzia, mocne podkreślanie roli miłosierdzia to tylko część swoistej „ofensywy” nauki o tym niezwykłym przymiocie Boga. Nie zawsze chodzi w niej o odkrywanie „nowego”, częściej - o lepsze, szersze, pogłębione spojrzenie na to, co pozornie już dobrze znane. czasami nawet od odkłamywanie. Tak, w medialnym zgiełku, w wydobywaniu na wierzch tylko tego, co wygodne, w niektórych nurtach teologii często gubi się prawdziwy sens i znacz

speedi Linia koment
Przeczytane:2017-01-15, Na półkach: Przeczytałem,
Okładka - Przyjdź, miłosierdzie Twoje! Służebnica Pańska
Adrienne von Speyr
Okładka - Przyjdź, miłosierdzie Twoje! Katastrofa na plaży
Edmond Prochain
Okładka - Przyjdź, miłosierdzie Twoje! Jak dobrze być sobą
Christine Adams, Robert J. Butch
Okładka - Przyjdź, miłosierdzie Twoje! Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny
Ludwik Maria Grignion de Montfort
Okładka - Przyjdź, miłosierdzie Twoje! Mój przyjaciel Bóg