Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata

Opowiedziana żywym językiem historia słynnego Przystanku Woodstock, który w tym roku odbędzie się po raz szesnasty. Impreza, organizowana przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w podziękowaniu wolontariuszom, odbywała się w wielu miejscach, a prócz koncertów, na "Przystanku" organizowane są spotkania z osobistościami ze świata mediów, polityki, kultury. Dokładna dokumentacja: chronologia wydarzeń, występujący artyści, goście specjalni i bogaty zestaw ilustracji z archiwum WOŚP.

Informacje dodatkowe o Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2010 (data przybliżona)
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-247-20-682

Kup książkę Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata

Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata - opinie o książce

Avatar użytkownika - owuwu
owuwu
Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,

W swojej książce Jurek Owsiak przedstawia historię (dla niektórych) kontrowersyjnego festiwalu Przystanku Woodstock. Opowiada o jego początkach, występujących zespołach, wydarzeniach, spotkaniach.
Owsiak, jak to Owsiak w czasie pisania jest sobą, nikogo nie udaje, nie wpada w oficjalny ton. Pisze po swojemu, dlatego książka jest przystępna w odbiorze.
Zaletą jej jest wiele zdjęć, bo aż około 1000 z festiwalu. Stali bywalcy mogą na niej znaleźć siebie.
Jeżeli ktoś interesuje się Woodstockiem i jego klimatem to ta książka jest dla niego.

Avatar użytkownika - blackithilien
blackithilien
Przeczytane:2016-07-21, Ocena: 6, Przeczytałam, Czytam regularnie 2016, Mam,
Piękna książka. Idealna na powoodstockową depresję wywołaną powrotem do rzeczywistości. Aż się łezka w oku kręci - zwłaszcza czytając o Przystankach na których samemu się było. Mam nadzieję, że za kiedyś wyjdzie kolejna część opisująca Przystanki od 2010 roku bo w zasadzie to kolejny moment graniczny w którym Woodstock zmienił się totalnie.
Avatar użytkownika - brzoza_dg
brzoza_dg
Przeczytane:2016-07-25, Ocena: 5, Przeczytałem, 2016,
Avatar użytkownika - response
response
Ocena: 5, Czytam, Mam,
Róbta co chceta, czyli z sercem jak na dłoni
Jurek Owsiak0
Okładka ksiązki - Róbta co chceta, czyli z sercem jak na dłoni

"Opowieść o 20 latach Orkiestry. Książka jest kalendarium działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; opowiada o wszystkich finałach orkiestry...

Obgadywanie świata
Jurek Owsiak0
Okładka ksiązki - Obgadywanie świata

Jurek Owsiak pierwszy raz o swoim życiu, podróżach i przygodach! Zawsze był w trasie. Kiedyś przejechał autostopem ludową ojczyznę od Tatr po Bałtyk...