Przyszliśmy na świat, by nigdy już nie umrzeć

Wydawnictwo: Promic
Data wydania: 2016-10-06
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7502-575-0
Dodał/a książkę:czytam
Pojawia się zupełnie nagle. Niespodziewanie. By toczyć nierzadko młody organizm. Rak. Chiara zmarła, gdy miała 28 lat. Nowotwór wykryto, gdy była w piątym miesiącu ciąży. Nie poddała się jednak terapii, odkładając ją na później. Chciała urodzić dziecko i zrobiła to z radością, powtarzając: "Oto jestem". Myślała przede wszystkim o dobru maleństwa, które nosiła w swoim łonie... Czy historia kobiety zmarłej bardzo młodo może świadczyć, że życie jest cudownym darem? Że podążanie za Jezusem również w cierpieniu otwiera nas na światło? Odpowiedź na te pytania przynosi ta książka. Jej stronice wypełnione są słowami i wspomnieniami tych, co znali Chiarę i dzielili z nią głębokie doświadczenie wiary. A ona mocno wierzyła, że życie, gdy nie poddaje się w obliczu śmierci, staje się znakiem nadziei dla wszystkich...
leonia Linia koment
Okładka - Przyszliśmy na świat, by nigdy już nie umrzeć Brat wilk i siostrzyczka cykada
Armando Moore
Okładka - Przyszliśmy na świat, by nigdy już nie umrzeć Miłość Mądrości Przedwiecznej
św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
Okładka - Przyszliśmy na świat, by nigdy już nie umrzeć Ewangelia według gangstera
John Pridmore, Greg Watts
Okładka - Przyszliśmy na świat, by nigdy już nie umrzeć Biuro Cudów
Edmond Prochain
Okładka - Przyszliśmy na świat, by nigdy już nie umrzeć O tym, co małe mrówki podarowały Dzieciątku Jezus i inne historie
Maria Luisa Eguez, Elisa Tromba