Rewolucja w życiu

zy myślałeś kiedyś, na ile jesteś sobą, a na ile ukształtowali i kształtują cię inni ludzie?Czy zastanawiałeś się, co jest prawdziwą przyczyną tego, że jeden człowiek boi się stanąć w oknie pierwszego piętra, a drugi bez żadnego zabezpieczenia wspina się na kilkusetmetrowe skalne ściany?Dlaczego ktoś zostaje prezydentem kraju, a ktoś inny nie może zimą znaleźć miejsca w noclegowni?Jak to się dzieje, że jeden człowiek zostaje gwiazdą, a drugi nie potrafi zanucić najprostszej melodii? Talent? Jeżeli talent, to dlaczego kiedyś było kilku liczących się piosenkarzy, a dzisiaj listy przebojów zapełniają dziesiątki nowych nazwisk?Dlaczego jeszcze w roku 1999 fachowe pisma medyczne podawały, że 23-tygodniowy noworodek nie ma szans przeżycia, a w siedem lat później przeprowadzano operacje dzieci urodzonych w 22. tygodniu?Całe szczęście i, co smutniejsze, także nieszczęście, naszego życia zamknięte jest w jego prostocie. W kilku prostych prawach, które nim rządzą. A ponieważ są proste, mogą działać zarówno na naszą korzyść, jak i niekorzyść.I działają.Możesz mieć ochotę zapytać: "Skoro są takie proste, to dlaczego nie jestem taki szczęśliwy, bogaty, silny, sprawny, mądry, jakim chcę być?" I to jest bardzo mądre pytanie!

Informacje dodatkowe o Rewolucja w życiu:

Wydawnictwo: JK
Data wydania: b.d
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Rewolucja w życiu

Rewolucja w życiu - opinie o książce