Rodzina kota Alfiego

Tom 2 cyklu Alfie

Ciąg dalszy bestsellera "Alfie, kot wielorodzinny". Powieść o kocie, ludziach i miłości.

„Ciepła, podnosząca na duchu i inspirująca powieść o tym, jak zwierzę może odmienić nasze życie. Idealna dla fanów bestsellerów Kot Bob i Alfie, kot wielorodzinny”. AMAZON

Edgar Road była zwyczajną londyńską uliczką. Mieszkali przy niej ludzie, którzy znali się tylko z widzenia. Potem pojawił się Alfie – i wniósł miłość, radość i nadzieję w życie wszystkich rodzin. Dzięki niemu ludzie naprawdę zbliżyli się do siebie… Teraz na Edgar Road wprowadza się kolejna rodzina. I tak jak wiele innych, potrzebują pomocy Alfiego. Czy mądry kot będzie potrafi ł rozjaśnić ich życie? Czy jest już za późno, żeby utrzymać rodzinę razem?

RACHEL WELLS jest matką, pisarką i miłośniczką kotów. Wierzy w magię zwierząt. Alfie, kot wielorodzinny – jej debiut literacki, natychmiast stał się bestsellerem w Wielkiej Brytanii i pozostawał przez wiele miesięcy w Top 10 list bestsellerów.

Informacje dodatkowe o Rodzina kota Alfiego:

Rodzina kota Alfiego - opinie o książce

Avatar użytkownika - chimerzasta
chimerzasta
Przeczytane:2022-12-04, Ocena: 6, Przeczytałam, Czytam regularnie w 2022 roku,

Uwielbiam takie relaksacyjne książki. Uwielbiam zwierzęta i czytanie o wpływie jaki mają na ludzkie życie jest relaksem w najczystszej postaci. Narracja w pierwszej osobie, czyli z perspektywy tytułowego Alfiego jest rewelacyjna i bardzo ładnie pokazuje, że Zwierzak to nie tylko kulka futra, tylko Istota, która pamięta, czuje, tęskni, kocha. Coś wspaniałego!

Avatar użytkownika - Muminka789
Przeczytane:2016-02-11, Ocena: 4, Przeczytałam,
Alfie. Kot wielorodzinny
Rachel Wells0
Okładka ksiązki - Alfie. Kot wielorodzinny

Od października 2014 w Top 10 brytyjskich list bestsellerów „Alfie – kot wielorodzinny to podnosząca na duchu, ciepła i wzruszająca...