Opis ksiązki
Kup Teraz

Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness

Ocena ( 1 osoba )
5.0
Wydawnictwo: K.E.Liber
Data wydania: 2013-10-23
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-63534-00-4
Liczba stron: 256
Dodał/a książkę:izabela81
„Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness” to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby zmienić swój styl życia i zadbać o kondycję. To wyjątkowy przewodnik na drodze przemiany wewnętrznej i zewnętrznej oraz osiągnięcia wymarzonej sylwetki pod okiem najpopularniejszej polskiej trenerki. Autorka zachęca czytelników do aktywności fizycznej przez cały rok. Motywuje i pokazuje, jak osiągnąć w tym czasie założone sobie cele. „Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness” jest praktycznym narzędziem, które pozwala na samodzielne planowanie treningów i sprawdzanie ich rezultatów. Ewa Chodakowska jest autorką bestsellera „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”, płyt DVD z treningami, aplikacji z ćwiczeniami oraz rekordzistką w największym ogólnopolskim treningu grupowym, a liczba jej fanów na Facebooku przekroczyła już pół miliona i wciąż rośnie! Książka zawiera: - zestawy ćwiczeń na każdą partię ciała - tabele planów treningowych i kontroli wyników - liczne porady dietetyczne i motywacje na każdy miesiąc - miejsca na notatki i na dokumentację swojej przemiany - wskazówki dla osób ćwiczących - kalendarz 2014/2015 - zdjęcia autorstwa Marleny Bielińskiej, znanej fotografki polskich i zagranicznych gwiazd
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
CicheBaBum plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-05-20, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,ZAKOŃCZONE wyzwanie poradniki 2016,
Poradnik dla chcących wymodelować swoją sylwetkę i zadbać nie tylko o swój wygląd, ale i zdrowie. Uczy samodyscypliny i samokontroli.
Pracę z tym kalendarzem można zacząć w dowolnym miesiącu. Zaczynamy od miesiąca 1 i potem kolejno Ewa prowadzi nas, aż do 12- tego.
Na początek "Wprowadzenie", w którym Ewa mobilizuje do pozytywnych zmian. Dowiesz się jakie błędy być może popełniałaś chcąc się odchudzić i jak je ominąć. Poznasz sposób na sukces w dużym i łatwym do przyswojenia skrócie. Znajdziesz tu także polecenia jak korzystać z tego dziennika. Zapiski będą dotyczyły samokontroli, jakości treningu, czasu jego trwania, sposobu odżywiania i wszystko to można zapisać w punktach liczonych na koniec miesiąca. Dzięki temu możesz zdopingować siebie do dalszej pracy dzięki osiągnięciu sukcesu lub zobaczysz prognozę co się stanie jeśli nadal będziesz się obijać.
Każdy miesiąc to:
- motywacja słowna od Ewy i jej foto ekstra sexi dla zachęty;
- tabela miesiąca z pionowo 5- cioma tygodniami i poziomo jego dniami- tu wpisujesz ocenę diety i jakość, czas trwania treningu;
- "Twoje zadania" czyli zalecenia dotyczące ćwiczeń;
- wybrane ćwiczenia na konkretną partię mięśni w formie zdjęć z opisem ( zaczynamy od brzucha)
- rady Ewy, "pytania, które zadajecie mi najczęściej i słów "kilka" o wybranym przez Ewę owocu, przyprawie- o jego dobroczynnym działaniu na organizm;
- kalendarzyk na codzienne notatki, w którym symbolami wystarczy zapisywać swój nastrój, stan fizyczny, psychiczny ( każdy tydzień to 1 strona)
- na odwrotnej stronie jest miejsce na notatki- Autorka sugeruje, aby tutaj wpisać odpowiedzi na pytania takie jak: " Co sprawiło Ci najwięcej trudności? Co wywołało uśmiech na Twojej twarzy? Co Cię wyjątkowo zmotywowało? Co sprawiło, że opadłaś z sił?";
- stronę z "Efekty miesiąca- moja metamorfoza"- podajemy tu wyniki pomiarów obwodów talii, brzucha i bioder, liczbę aktywnych dni, ocenę z odżywiania, wystawiamy sobie ocenę punktową i po porównaniu jej "widełkami" we "Wprowadzeniu" wiemy co powinnyśmy poprawić w przyszłym miesiącu- zapisujemy to.
Jak mi poszło? Zapisałam kalendarz do 2- uch miesięcy. Może za słabo chciałam? Nie udało się, ale pomysł na takiego książkowego trenera personalnego był udany.
Polecam tym, którzy chcą w końcu wziąć się za siebie i nie wiedzą od czego zacząć. A po prostu trzeba zacząć działać. Robiąc te zapiski widzimy postępy i otrzymujemy efekty. Proste prawda? Może innym razem mi się uda.
Podsumowując poradnik ten uczy samokontroli, samodyscypliny.
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
ot Linia koment
Przeczytane:2015-08-04, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
ConnieHabitet Linia koment
Na półkach: Czytam,Mam,
ali9 Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów