Okładka książki - Romeo i Julia. Ebook

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: Wojciech Polak

Dramat Williama Szekspira napisany we wczesnym stadium jego kariery. Przedstawia historię tragicznej miłości dwojga młodych ludzi, którzy stali się wzorcami romantycznych kochanków. Rzecz dzieje się w Weronie i Mantui. Sztuka ta jest uznawana za jedną z najlepszych historii miłosnych, jakie kiedykolwiek napisano.

Avatar użytkownika - Fleur
Fleur
Przeczytane:2012-02-15, Ocena: 6, Przeczytałem,
płakałam, płakałam, płakałam. Chyba nie trzeba nic pisać, bo wiadomo, że to dzieło jest świetne .!
Avatar użytkownika - Lily
Lily
Przeczytane:2012-02-15, Ocena: 5, Przeczytałem,
Czytam jako lekturę szkolną. Mówili, że okropne ale mnie się podoba. Z pewnością jeszcze do tej książki powrócę.
Avatar użytkownika - rebellion
rebellion
Przeczytane:2010-06-03, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
O tej pozycji pisac nie trzeba, wierzę, że zna ją każdy. Jak nie z książki to z pięknej gry Leonardo DiCaprio i Claire Danes. Myślę jednak, że książkę i tak warto przeczytac.
Romeo i Julia. Ebook
Szekspir William0
Okładka ksiązki - Romeo i Julia. Ebook

Król Lir
Szekspir William0
Okładka ksiązki - Król Lir

Wydanie z opracowaniem, notatki na marginesie, cytaty, które warto znać, streszczenie....

Top 5 książek
Złodziejka książek