Opis ksiązki
Kup Teraz

Romeo, Romeo

Ocena ( 1 osoba )
5.0
Wydawnictwo: Bis
Data wydania: 2011-10-13
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-7551-210-6
Liczba stron: 336
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - Romeo, Romeo

Poznają się przypadkiem. Rosalie łapie gumę, zatrzymuje się samochód pomocy drogowej. Zabójczo przystojny mechanik Nick Romeo w rzeczywistości jest właścicielem sieci salonów samochodowych.

Rosalie, niezależna finansistka, wie doskonale, czego oczekuje od związku - żadnych zobowiązań, planowania wspólnej przyszłości, żadnych uniesień. Jednak wkrótce po pierwszej randce się rozchorowuje i przelotna, pełna skrywanych tajemnic znajomość, z dnia na dzień całkowicie się zmienia. Nick ma szansę udowodnić, że jest świetnym kucharzem i potrafi z poświęceniem sprzątać, zmywać i opiekować się psem. Rosalie zaczyna dostrzegać zalety bliskiej relacji z mężczyzną i mur, który wybudowała wokół serca, powoli się kruszy. Co się stanie, gdy Nick wyzna Rosalie, kim jest naprawdę?


Robin Kaye zdobyła w 2008 roku nagrodę RITA za nieopublikowany maszynopis i od tej pory wydała cztery książki, które cieszą się coraz większą popularnością. Jej powieści to smakowita mieszanka włoskich temperamentów, gorących namiętności i przepysznego jedzenia, a do tego duża dawka humoru.

http://www.robinkayewrites.com

Recenzja
justa21 Linia koment
Na półkach:

Romeo i LeeKim byłby Romeo, gdyby żył w dzisiejszych czasach - lekarzem, adwokatem, a może biznesmenem, zarządzającym siecią salonów samochodowych? Cóż, tego nie możemy być pewni, wiemy natomiast, że niejaki Nick Romeo, powalający swym uśmiechem mechanik, robi karierę właśnie w tej ostatniej branży. Urok osobisty i sex appeal, które z niego biją, sprawiają, że jest on najbardziej pożądanym kawalerem w okolicy. Jest tylko jedno „ale” - Nick nie lubi stałych związków i angażowania się, przynajmniej do chwili, kiedy poznaje Rosalie Ronaldi, ognistą audy

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
mirabel933 plusminus Linia koment
Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,
Wciągająca opowieść o miłości.
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
ajrin Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów