Rozwijanie postrzegania pozazmysłowego

"Zobaczyć i odkryć niewidzialne!Zdarzyło Ci się wiedzieć, kto dzwoni, zanim podniosłeś słuchawkę? Czy bywa, że przeczucia Ci się sprawdzają? - Większość z nas ignoruje podobne doświadczenia, gdyż nie widzimy podstaw do wiary we własne zdolności metapsychiczne. A jednak istnieje subtelna wiedza, która może nam dostarczyć cennych informacji oraz niezastąpionych motywacji, a także pokierować nami w różnych aspektach życia. I obojętne, czy nazwiemy tę wiedzę intuicją, przeczuciem, czy też postrzeganiem pozazmysłowym. Jest ona nieodłącznie związana z naszym fizycznym i pozafizycznym istnieniem. Wszystko wskazuje na to, że niektórzy ludzie rodzą się ze szczególnymi talentami, pozwalającymi zbliżyć się do tajemniczych przejawów ludzkiej egzystencji, podobnie jak ?urodzeni muzycy?, sportowcy i osoby uzdolnione w jakiejkolwiek dziedzinie.Nina Ashby uczy nas słuchać tak, żeby słyszeć, być otwartym na wewnętrzne przekazy odbierane dzięki zmysłom subtelnym. Korzystając z ćwiczeń i technik zaproponowanych w tej książce, możesz rozwijać i świadomie kontrolować swoje zdolności metapsychiczne. Poznasz rytuały oczyszczania i chronienia energii oraz metody wróżenia, takie jak Tarot oraz I Ching, nauczysz się także interpretować znaki i przepowiednie. Normalne postrzeganie świata opiera się na pięciu zmysłach: wzroku, słuchu, dotyku, smaku i zapachu. Bodźce przez nie odbierane trafiają do mózgu, gdzie są przetwarzane, a potem odnoszone do przeszłych doświadczeń, zgromadzonych w pamięci. Następnie na podstawie tego, co postrzegamy, co odbieramy, podejmujemy decyzję i działamy zgodnie z przyjętymi założeniami. W większości przypadków w ogóle nie mamy świadomości, że taki proces zachodzi, ponieważ dzieje się to bardzo szybko. My po prostu wiemy, czego doświadczamy. Niekiedy zdarza nam się doświadczać ?wiedzy?, która nie ma nic wspólnego z racjonalnym, fizycznym postrzeganiem. Możemy nadać jej różne nazwy: wrażliwość, intuicja, odruch, przeczucie albo postrzeganie pozazmysłowe - w skrócie PP. Właśnie ta nieokreślona ?wiedza? dostarcza nam informacji oraz motywacji, a także radzi, jak się zachować na życiowych rozdrożach. Dotyczy najróżniejszych aspektów życia: osobistych, zawodowych i wszelkich innych. Bardzo często podpowiedź jest tak subtelna bowiem ulotna, że odsuwamy ją od siebie, biorąc za wytwór wyobraźni, a gdy wydarzenia dowiodą, że powinniśmy byli jej posłuchać, wolimy uwierzyć w zbieg okoliczności. Tą subtelną umiejętnością dysponuje każdy z nas, każdy człowiek potrafi odbierać świat nie tylko pięcioma zmysłami. Postrzeganie pozazmysłowe jest nieodłącznie związane z naszym fizycznym i pozafizycznym istnieniem. "

Informacje dodatkowe o Rozwijanie postrzegania pozazmysłowego:

Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
Data wydania: b.d
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Rozwijanie postrzegania pozazmysłowego

Rozwijanie postrzegania pozazmysłowego - opinie o książce