Opis ksiązki
Kup Teraz

Rzeka tańczących bogów

Ocena ( 1 osoba )
6.0
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 1994-04-01
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 83-86530-23-5
Liczba stron: 367
Dodał/a książkę:hanka04
Życie Joego i Marge nie było łatwe. Teraz, zgodnie ze słowami nieznajomego napotkanego na drodze, która nie istniała, czekała ich śmierć za dziewiętnaście minut i osiemnaście sekund. Prom, którym mieli się przeprawić przez Morze Snów, mógł jednak zawieźć ich ku innemu, być może lepszemu życiu. Czekał tam na nich świat, w którym elfy wciąż tańczyły w świetle księżyca, a magia była rzeczywistością. Joe mógł zostać barbarzyńskim wojownikiem o potężnych muskułach, Marge zaś stać się piękna i znaleźć swoje magiczne ja. Wszystko wyglądało tak, jak obiecał im niezwykły czarodziej, Throckmorton P. Ruddygore. Wkrótce jednak przekonali się, że kryje się za tym znacznie więcej. Był to świat, w którym piekło wciąż toczyło swą pradawną wojnę, a jego książęta wysyłali ludzi do walki toczonej za pomocą czarnej magii. W świecie tym Joe i Marge musieli w jakiś sposób zapobiec nadejściu Armageddonu.
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
hanka04 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-04-25, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,Mam,Wyzwanie - fantastyka 2016,
Joe i Marge, kierowca tira i przypadkowo napotkana dziewczyna po przejściach napotykają na swej drodze Rudygorda. Wraz z czarodziejem udają się w odległą krainę magii. Zostaje im wyznaczone trudne zadanie. Muszą odnaleźć i zwrócić właścicielowi czarodziejską lampę.
Dla Marge przejście do innego świata jest nowym początkiem, nie pozostawiła na pierwszej ziemi nic do czego mogłaby zatęsknić. Drugie życie jest dla niej wybawieniem. Joe tęskni, ale chyba sam nie wie do czego. Staje przed decyzją powrotu.
mskm13 Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów