Rzeka zimna

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2016-10-04
ISBN: 978-83-7674-555-8
Dodał/a książkę:monotema

Małe miasteczko nad rzeką zasypane śniegiem, spokojne i urokliwe. Sceneria jak z sielankowego serialu. Czy w takim miejscu mogą dziać się rzeczy, od których włosy jeżą się na głowie, a dusza zaczyna wątpić w istotę człowieczeństwa? Młoda kobieta, Tamara, przyjeżdża do Grzmotów w nadziei odnalezienia matki, poczytnej pisarki, która jakby „rozpłynęła się w powietrzu”. Od dłuższego czasu nikt jej nie widział, z nikim się nie kontaktowała. Pozostał po niej jedynie pusty dom, biurko z otwartym laptopem i głodny kot. Tamara próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia, ale niespodziewanie wplątuje się w dramatyczne wydarzenia, przy których duch myśliwego ukazujący się na torach jest tylko niewinną igraszką i miejscowym kolorytem, ponieważ najgroźniejsze demony nie muszą pochodzić z zewnątrz.

kavayee plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-11-07, Na półkach: Przeczytałem,

„Rzeka zimna” to idealna pozycja dla fanów powieści obyczajowych, których fabuła wychodzi z wątku kryminalnego. Tamarę polubicie od razu za jej bardzo ludzki pierwiastek. Ona także się myli, także ma momenty słabości i niekoniecznie szczęśliwe wspomnienia. Polecam!
Całość recenzji na zukoteka.blox.pl

teano plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-12-14, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Wyzwanie - 52 książki 2013,
Ciekawa. W pewnym momencie wydaje się że już wszystko wiadomo, a tu nagle odsłania się nowa perspektywa. Odrobinę rozczarowuje zakończenie. Lubię happy endy ale ten wydał mi się trochę naciągany. Ale ogólnie na plus.
gosia_gosia16 Linia koment
Przeczytane:2016-11-13, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,