OPIS KSIĄŻKI:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2007
Kategoria: Literatura faktu
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Rozmowy-reportaże o dobrych uczuciach.Jak poradzić sobie z tragicznymi zdarzeniami, które spotykają nas w życiu.Na niezwykłe, szczere do bólu zwierzenia, autorka namówiła m.in,. Jana Nowaka Jeziorańskiego, Ewę Łętowską, Wandę Wiłkomirską, Michała Głowińskiego, Edmunda Wnuka-Lipińskiego, Jana Strelaua i biskupa Bronisława Dembowskiego. Opowiadają o osobistych, często tragicznych przejściach i o tym jak sobie z nimi poradzili.
sw3112 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-11-30, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,
... bajeczki do poduszeczki. Jacy wygładzeni. Skoro jest tak dobrze, czemu jest tak źle? Jedynie "kobiety muzykalne" brzmią autentycznie. Ot, są ...
annna84 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-06-07, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2015,
Bardzo ciekawe wywiady na różne tematy, ale wszystkie łączy jedno: są to rozmowy o dobrych uczuciach, nawet jeśli tło jest tragiczne. Wśród rozmówców są: Ewa Łętowska, Jan Nowak-Jeziorański, Jan Strelau, Edmund Wnuk-Lipiński, Peter Lachmann, Michał Głowiński, Adam Daniel Rotfeld, Katarzyna Popowa-Zydroń, Wanda Wiłkomirska, Ewa Balcerowicz, Bronisław Komorowski, ks. Ludwik Wiśniewski, ks. Bronisław Dembowski, Andrzej Krawczyk.
Okładka - Są Nazywam się Cukinia
Gilles Paris
Okładka - Są Wzgórze psów
Jakub Żulczyk
Okładka - Są Neandertalczyk
John Darnton
Okładka - Są Zachcianki. Dziesięć zmysłowych opowieści. Audiobook
Dębski Łukasz, Gretkowska Manuela, Chutnik Sylwia, Miłoszewski Zygmunt, Kofta Krystyna, Kuczok Wojciech, Plebanek Grażyna, Dukaj Jacek, Twardoch Szczepan, Tulli Magdalena
Okładka - Są Wątpliwości Salaiego
Rita Monaldi, Francesco Sorti