Opis ksiązki
Kup Teraz

Saga arabska tom 3. Zdrada

Ocena ( 1 osoba )
5.0
Wydawnictwo: Axel Springer
Data wydania: 2013-05-21
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-7839-582-9
Liczba stron: 160
Dodał/a książkę:shi4
Po podjęciu decyzji o zamieszkaniu w Libii Ahmed staje się oschły wobec żony, robi jej awantury, oskarża o zdradę. Na szczęście Dorota znajduje polskie przyjaciółki, z którymi może o wszystkim porozmawiać. Kiedy jednak dzięki nim dostaje pracę, zazdrość męża jeszcze się nasila. Jakby tego było mało, pewnego dnia Dorota odkrywa przerażającą tajemnicę rodzinną. - Hmeda, nie, proszę cię - słyszę błagalny szept Samiry. - To dawno minęło, to przeszłość, teraz jestem dorosłą kobietą, chcę wyjść za mąż... W zasadzie już jestem mężatką... Chcę mieć dzieci... - Czy ktoś ci zabrania? - dziwnym głosem odpowiada mój mąż. - Niczego ci nie ubędzie, przecież robiliśmy to nie raz. Wstrzymuję oddech i zamieram w bezruchu. O czym on mówi? - Ale ja nie chcę, nie mogę - w jej błaganiu słychać rozpacz. - Nie wydziwiaj, obracaj się, i to już - natarczywie żąda. - Mówię do ciebie! - nakazuje przez zaciśnięte zęby.
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-04-01, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 (253) książki w 2014,Mam,Obyczajowe,
Dorota udziela się wśród arabskiej Polonii. Jest tam wiele Polek będących żonami Libijczyków, podobnie jak ona. Koleżanki niepokoi postępowanie jej męża, Dorota jednak bagatelizuje sprawy. Znajduje pracę.

Czytając tę część coraz bardziej mam pewność, że Ahmed nie jest normalny. Jego zachowanie jest oburzające. Na miejscu Doroty jak najszybciej zrobiłabym coś by się stamtąd wydostać wraz z dzieckiem.

Jak widać coraz bardziej wciągam się w serię. Coraz mocniej mi się podoba. Przeczytałam z zapartym tchem. Oby tak dalej.
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów