OPIS KSIĄŻKI:

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Data wydania: 2016-05-23
ISBN: 978-83-7999-506-6
Dodał/a książkę:shi4
Barwna saga rodzinna rozgrywająca się na tle malowniczych krajobrazów Nowej Zelandii Londyn, 1852 rok. Dwie młode kobiety opuszczają na zawsze Anglię i udają się do Nowej Zelandii, by tam poślubić nieznanych im mężczyzn. Gwyneira, córka bogatego i wpływowego lorda, ma zostać żoną jedynego syna bajecznie bogatego "owczego barona". Przeznaczeniem Heleny, ubogiej guwernantki, jest małżeństwo z farmerem, którego zna jedynie z anonsu matrymonialnego i dwóch krótkich listów. Obie kobiety rzucają wyzwanie losowi, by udać się na drugi koniec świata, gdzie spodziewają się znaleźć szczęście i miłość.
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-07-12, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 (285) książki w 2016 roku,Mam,Obyczajowe,
W serii pojawia się nowy motyw. Jest to mianowicie miłość homoseksualna. Ciekawie się czyta jak to wyglądało ponad sto lat temu. Dla porównania mamy dwa światy małej społeczności nowozelandzkiej oraz wielkich europejskich stolic.
Eli1605 Linia koment
Okładka - Saga nowozelandzka. Tom. 39. Emancypacja Kto zabił Papałę? Moje prywatne śledztwo
Anna Marszałek
Okładka - Saga nowozelandzka. Tom. 39. Emancypacja Donald Tusk. Droga do władzy
Andrzej Stankiewicz, Piotr Śmiłowicz
Okładka - Saga nowozelandzka. Tom. 39. Emancypacja Zbigniew Ziobro. Historia prawdziwa
Andrzej Stankiewicz, Piotr Śmiłowicz
Okładka - Saga nowozelandzka. Tom. 39. Emancypacja Saga Tajemnice. Narodziny. Tom 62
Anne Marie Meyer
Okładka - Saga nowozelandzka. Tom. 39. Emancypacja Saga Tajemnice. Gorzkie uczucia. Tom 61
Anne Marie Meyer
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja