Saga nowozelandzka. Tom. 40. Uśmiechy losu

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Data wydania: 2016-05-30
ISBN: 978-83-7999-507-3
Dodał/a książkę:shi4
Barwna saga rodzinna rozgrywająca się na tle malowniczych krajobrazów Nowej Zelandii Londyn, 1852 rok. Dwie młode kobiety opuszczają na zawsze Anglię i udają się do Nowej Zelandii, by tam poślubić nieznanych im mężczyzn. Gwyneira, córka bogatego i wpływowego lorda, ma zostać żoną jedynego syna bajecznie bogatego "owczego barona". Przeznaczeniem Heleny, ubogiej guwernantki, jest małżeństwo z farmerem, którego zna jedynie z anonsu matrymonialnego i dwóch krótkich listów. Obie kobiety rzucają wyzwanie losowi, by udać się na drugi koniec świata, gdzie spodziewają się znaleźć szczęście i miłość.
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-07-13, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2016 roku,Mam,Obyczajowe,
Violet wreszcie uwolniła się od męża tyrana. Po kilku latach rozpoczyna pracę w biurze razem z Matariki. Obie są zagorzałymi propagatorkami walki o równouprawnienie kobiet, chociaż ich losy były tak różne, obie chcą, by władza mężczyzn nad kobietami się zakończyła.

Podobał mi się ten tomik. Pokazuje, że wytrwałością i determinacją można dojść do celu.
Eli1605 Linia koment