Samo Sedno - Co z tym szczęściem? Psychologia pozytywna w praktyce

Zastanawiasz się, jak zatrzymać szczęście na dłużej i z nadzieją patrzeć w przyszłość? Chcesz poczuć autentyczną radość i zarażać innych swoim optymizmem? Nie wiesz, dlaczego dotychczasowe zmiany w życiu nie przyniosły oczekiwanych rezultatów?

Nie bój się szczęścia! Przeprowadź pozytywną rewolucję w swoim życiu i uwierz, że twoje życie może być spełnione!

Odkryj i rozwijaj swoje mocne strony oraz umiejętności, które pomogą zbudować siłę wewnętrzną i lepiej znosić trudne sytuacje. Spełniaj się w relacjach z bliskimi osobami, naucz się wyznaczać sobie cele i je realizować. Zacznij pracę z własnymi przekonaniami i uwierz w swoje możliwości!

Dzięki poradnikowi:

- nauczysz się podejścia, które pozwala cieszyć się życiem, dążyć do poczucia spełnienia i zadowolenia oraz akceptacji tego, czego nie da się zmienić

- poznasz inspirujące historie innych ludzi oraz sprawdzone sposoby na to, jak poprawić swoje samopoczucie i nastawienie do świata

- dowiesz się, czym jest psychologia pozytywna i co ją różni od pozytywnego myślenia

- znajdziesz równowagę między własnymi pragnieniami a rzeczywistością i wprowadzisz pozytywne zmiany w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym

Iwona Kucharewicz - konsultantka, trenerka biznesu. Właścicielka firmy szkoleniowej Randori. Praktyk zarządzania z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim. Więcej informacji: randori.com.pl.

Informacje dodatkowe o Samo Sedno - Co z tym szczęściem? Psychologia pozytywna w praktyce:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2015-07-31
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Samo Sedno - Co z tym szczęściem? Psychologia pozytywna w praktyce

Samo Sedno - Co z tym szczęściem? Psychologia pozytywna w praktyce - opinie o książce

Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2016-04-27, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Ciekawe ujęcie, tak jak ciekawa jest psychologia pozytywna - nie lukrowany poradnik w stylu: "zrób to tak a będziesz szczęśliwy". To przewodnik umożliwiający lepsze poznanie samego siebie, własnych oczekiwań, dążeń. Umożliwiający nazwanie, weryfikację i możliwe, że modyfikację własnych celów, strategii osiągania ich a przede wszystkim zachęcający do samopoznania.