Samo Sedno - Photoshop CC. Wszystko, co musisz wiedzieć o Photoshopie CC

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2014-06-16
Kategoria: Encyklopedie, słowniki, leksykony
Dodał/a książkę:elibri

Odkryj możliwości najnowszej wersji najpopularniejszego programu wśród profesjonalistów i miłośników fotografii! Poradnik w przejrzysty i zrozumiały sposób wyjaśni ci, jak tworzyć zachwycające obrazy i korygować zdjęcia. Pracę z programem ułatwią ci zamieszczone w książce liczne zrzuty ekranu przedstawiające dostępne opcje i efekty edycji. Dzięki ramkom "Wskazówka", "Ważne" i "Ciekawostka" łatwo dotrzesz do potrzebnych informacji.

- Swobodnie używaj narzędzi programu takich jak warstwy, kanały, maski czy ścieżki.

- Zarządzaj nasyceniem, kontrastem i jasnością kolorów, używaj pędzli i gradientów.

- Udoskonalaj swoje zdjęcia dzięki retuszowi, usuwaniu efektu czerwonych oczu oraz zastosowaniu filtrów (np. redukcja szumu, koreka obiektywu, poprawianie kontrastu itp.).

- Stylizuj swoje zdjęcia na przeróżne techniki (np. płaskorzeźba, obraz olejny i wiele innych).

O autorze:

Daniel Wieprzkowicz - doświadczony grafik komputerowy, informatyk, ekspert w zakresie informatyzacji urzędów.  Autor poradników komputerowych, m.in. Komputera dla seniorów.