Samochodowy blok rysunkowy

Blok rysunkowy, kolorowanka oraz zbiór łamigłówek i ciekawostek w jednym. Wspaniała, twórcza rozrywka dla małych artystów i miłośników motoryzacji.

Dzieci łatwo i z przyjemnością nauczą się, jak narysować koparkę w kapeluszu oraz inne pojazdy czy odgadną, co zostało zakopane w piasku i wykonają wiele innych zabawnych, twórczych zadań. A na odwrocie każdej strony z gotowym zadaniem znajdą dużo wolnego miejsca na realizację własnych pomysłów!

Pozycja idealna do pracy indywidualnej lub w grupie. Dodatkowym walorem tej publikacji są przygotowane przez ilustratora motoryzacyjne ciekawostki.

Artur Nowicki (ur. 1968) - jako chłopiec marzył, żeby zostać pilotem, dlatego najczęściej rysował samoloty. Później chciał być czołgistą i zaczął rysować same bitwy pod Studziankami. Myślał też o karierze krawca, ale nic z tego nie wyszło. Tata łamał sobie głowę, co z niego wyrośnie, a mama często mówiła, że chyba ksiądz, lecz nieznane są źródła tego pomysłu.

Ostatecznie ukończył szkołę średnią jako mechanizator rolnictwa. Nie zdążył jednak popracować w zawodzie, bo zrozumiał, że to, co lubi najbardziej, to malowanie. Dlatego zdecydował się na studia na Wydziale Wychowania Artystycznego WSP w Częstochowie (obecnie Akademia Jana Długosza). W 1993 roku otrzymał dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Jerzego Filipa Sztuki. Od ponad dwudziestu lat tworzy ilustracje do czasopism i książek dla dzieci. Organizuje i prowadzi spotkania oraz warsztaty twórcze dla dzieci i młodzieży. Mieszka z rodziną na wsi. Spędza dużo czasu w pracowni, gdzie wymyśla i rysuje bohaterów kolejnych książek.

Informacje dodatkowe o Samochodowy blok rysunkowy:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2014-10-22

Kup książkę Samochodowy blok rysunkowy

Samochodowy blok rysunkowy - opinie o książce

Maluch w przedszkolu
Artur Nowicki0
Okładka ksiązki - Maluch w przedszkolu

Nowa seria z bohaterami bestsellerowej książki ,,Opowiem ci, mamo, co robią auta" Artura Nowickiego! Maluch jest w przedszkolu, razem z kolegami. Koledzy...

Co jest w środku? Pojazdy
Artur Nowicki0
Okładka ksiązki - Co jest w środku? Pojazdy

Czy zastanawialiście się kiedyś, ile rzeczy kryją w sobie różne pojazdy, na przykład karetka, wóz reporterski, ponton ratowniczy, pomoc drogowa czy samolot...