Sekrety kobiet

Co twój partner powinien wiedzieć o tobie to adresowany do mężczyzn i kobiet najnowszy poradnik Barbary De Angelis, w którym autorka wyjaśnia, dlaczego kobiety są takie, jakie są, oraz czego i dlaczego pragną w życiu.Tłumaczy, na czym polegają różnice w komunikowaniu się mężczyzn i kobiet, radzi, co zrobić, aby obydwie strony czuły się w związku szczęśliwe. Każdego dnia ty i ja mamy do czynienia z mężczyznami - naszymi mężami czy chłopcami, szefami czy pracodawcami, naszymi ojcami, synami, przyjaciółmi. Staramy się ich zrozumieć, troszczyć się o nich, porozumiewać się z nimi, kochać ich i skłonić do tego, żeby i oni nas kochali. Kiedy wszystko się układa, wydają nam się fantastyczni i jesteśmy pewne, że nie mogłybyśmy bez nich żyć. Kiedy zaś się nie układa, myślimy, że mężczyźni są niemożliwi i że byłoby nam o wiele lepiej, gdybyśmy z nimi nigdy nie musiały mieć do czynienia. Jeżeli jesteś taka jak ja, to na pewno w którymś momencie swego życia wyrzuciłaś ręce do góry z rozpaczą i miałaś ochotę wykrzyknąć: "Odeślijcie tego człowieka z powrotem do fabryki, to wadliwy egzemplarz˙ Brakuje mu chyba jakiejś części, bo z pewnością nie działa jak należy." Albo: "Może ten model przestano już produkować, bo nie mogę go skłonić, żeby dobrze funkcjonował".

Informacje dodatkowe o Sekrety kobiet:

Wydawnictwo: Książnica
Data wydania: b.d

Kup książkę Sekrety kobiet

Sekrety kobiet - opinie o książce