Sekrety wielokrotnych orgazmów

Opisane tu krok po kroku proste techniki, oparte o zasady taoizmu, pozwolą każdej parze wznieść się na takie wyżyny rozkoszy seksualnej, intymności i potencji, o jakich nigdy im się nie śniło.

"Sekrety wielokrotnych orgazmów" to poradnik dla nowoczesnych ludzi, bezpośredni i pozbawiony zbędnej pruderii. Inspiruje do kochania się nie tylko przez całą noc, ale przez całe życie. Niezwykłe w naszej kulturze zasady taoizmu uczą seksualnych technik, ale - co o wiele ważniejsze - tego, jak poprzez sypialnię osiągnąć w każdym związku pełną jedność serc, ciał i dusz.

Informacje dodatkowe o Sekrety wielokrotnych orgazmów:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2009 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7554-156-4
Tytuł oryginału: The Multi-Orgasmic Couple. Sexual Secrets Couple Should Know
Tłumaczenie: Joanna Józefowicz-Pacuła

Kup książkę Sekrety wielokrotnych orgazmów

Sekrety wielokrotnych orgazmów - opinie o książce

Avatar użytkownika - ktomzynska
ktomzynska
Przeczytane:2021-12-12,

„Sekrety wielokrotnych orgazmów” to książka tak naprawdę dla każdego z nas. Niestety w naszej kulturze seks jest tematem tabu nad czym bardzo ubolewam. W związku z tym wiedza na jego temat jest dość mocno ograniczona. Jednak jeżeli wstydzimy się o nim mówić to dlaczego o nim nie poczytać?

Czytając tę książkę odniosłam wrażenie, że otworzyła się przede mną pewna tajemnicza księga o niezwykłej mocy. Całość napisana jest ze smakiem, językiem w pełni zrozumiałym przez każdego, dzięki czemu poradnik czyta się z ogromnym zainteresowaniem.

Autorzy podzieli „Sekrety wielokrotnych orgazmów” na dwie części i osiem rozdziałów. Każdy z nich odkrywa przed nami tajniki orgazmów, ale i uświadamia nam jakie dobroczynne skutki niesie za sobą seks - zarówno zdrowotne, jak i duchowe. Zawarte w książce ćwiczenia pozwolą Wam osiągnąć orgazm nie tylko genitalny, ale przede wszystkim duchowy, który jest o wiele mocniejszy i ważniejszy od tego zwykłego. Książka uczy jak połączyć się ze swoim parterem na poziomie dusz.

Świetny okazał się być dla mnie także rozdział przeznaczony dla osób starszych. Przecież w seks można uprawiać przez całe życie! Cyfry nie są wyznacznikiem tego kiedy należy przestać czerpać z niego przyjemność.

Jeżeli chcecie z seksu osiągnąć jeszcze więcej i odczuwać większą przyjemność nie tylko cielesną, ale i duchową to „Sekrety wielokrotnych orgazmów” są zdecydowanie dla Was. Mnie ta książka bardzo zainteresowała i czytaliśmy ją razem z partnerem. Każdy z nas wyciągnął z niej wiele cennych informacji, więc teraz pora wykorzystać je w życiu ;)