Sherlock Holmes i Banda z Baker Street. Upadek Cudownych Braci Zalinda

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-10-11374-0
Dodał/a książkę:szczepanik
Recenzja - Sherlock Holmes i Banda z Baker Street. Upadek Cudownych Braci Zalinda
Ci, którzy znają Sherlocka Holmesa, wiedzą, że nie pracował on sam. Lojalna grupa bezdomnych dzieciaków, zwanych Bandą z Baker Street, pomagała mu w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Czy chcesz ich poznać? Zanim otworzysz tę książkę, musimy cię ostrzec, że wchodzisz w świat śmierci i niebezpieczeństwa, chciwości i oszustwa oraz zła potężniejszego niż piorun. Ale mamy nadzieję, że masz dość odwagi, by się teraz nie wycofać…
Recenzja
mrowka Linia koment
Na półkach:

Postać wykreowana przez Artura Conan Doyle’a wciąż zapładnia umysły twórców powieści kryminalnych, ale i pisarzy zajmujących się innymi gatunkami literackimi – wystarczy spojrzeć na rozstrzygnięcia w powieściach sensacyjnych i… detektywistyczne motywy w poezji.

Tracy Mark i Michael Citrin zdecydowali się wykorzystać sylwetkę Sherlocka Holmesa w książce dla najmłodszych czytelników. „Sherlock Holmes i Banda z Baker Street – upadek Cudownych Braci Zalinda” to próba zaadaptowania znanej dorosłym postaci

Fifi plusminus Linia koment
Przeczytane:2011-01-26, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,
Przeczytałem tę książkę w ciągu jednego wieczoru. Bardzo szybko i przyjemnie wertowałem kolejne rozdziały. Polecam