Skarga Utraconych Ziem. Gwinea Lord, tom 2

Skarga Utraconych Ziem, Rycerze Łaski - to bestsellerowy cykl fantasy opowiadający o przeszłości bohaterów znanych z serii autorstwa Grzegorza Rosińskiego. W drugim tomie kolejna odsłona walki z potężnymi czarownicami. Jedna z Morigan, dotknięta Łaską, przeszła na stronę Światłości. Wędruje teraz przez kraj jako Czarodziejka Sanctus. Pozostałe czarownice ruszają jej śladem. Chcą zapobiec ujawnieniu ludziom tajemnic czarnej magii. Wzywają na pomoc niezwyciężonego wojownika diabła, Gwineę Lorda. Kto pierwszy odnajdzie oświeconą Moriganę - ciemny Lord czy Rycerze Łaski, pośród których jest nowicjusz Seamus, przyszły wychowawca Sioban?

Informacje dodatkowe o Skarga Utraconych Ziem. Gwinea Lord, tom 2:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2014-05-05

Kup książkę Skarga Utraconych Ziem. Gwinea Lord, tom 2

Skarga Utraconych Ziem. Gwinea Lord, tom 2 - opinie o książce

W drugim albumie cyklu, historia zaczyna się klarować lecz nie wyjawia niepotrzebnie za wiele, co jest pożądane. Poziom scenariusza trzyma się na podobnym co wcześniejszy i też jest to plusem, za to rysunki są lekko zmienione, ale nie wpływa to na odbiór komiksu.

Avatar użytkownika - malwina10405
malwina10405
Przeczytane:2019-08-08, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2019,

W drugim tomie fabuła zaczyna się rozkręcać i pewne rzeczy zostają wyjaśnione. Jest krwawo i makabrycznie, pojawiają się demony.

Dżinn. Tom 4. Pipiktu / Gorączka / Król Goryl
Jean Dufaux 0
Okładka ksiązki - Dżinn. Tom 4. Pipiktu / Gorączka / Król Goryl

Ostatnimi czasy Europa i świat Islamu przenikają się nie tylko na łamach internetu i prasy. Terroryzm, uchodźcy, wojna w Syrii i Iraku, Jemen, a jeszcze...

Murena 2. Z piasku i krwi
Jean Dufaux0
Okładka ksiązki - Murena 2. Z piasku i krwi

Księga druga z serii Murena....