Skazany na biurko Postaw się siedzącemu światu

Lepiej wstań, zanim to przeczytasz! Kelly Starrett, znany fizjoterapeuta i autor światowego bestselleru Bądź sprawny jak lampart, prezentuje szczegółowy plan przetrwania w środowisku, w którym głównie się siedzi. Krzesło jest wrogiem i powoli zabija nasze ciało! Skazany na biurko dostarcza gotowych rozwiązań i kreatywnych pomysłów pozwalających skrócić czas spędzany w pozycji siedzącej, a także doradza, jak przerobić własne biurko na dynamiczne środowisko pracy w pozycji stojącej, co poprawi jakość twojego życia. Dzięki tej książce nauczysz się: • rozpoznawać i korygować złą postawę podczas siedzenia, stania i poruszania się, • zapobiegać bólom odcinka lędźwiowego pleców, szyi, barków, nadgarstków i kolan, zmniejszyć te dolegliwości i leczyć je, • niwelować skutki urazów przeciążeniowych, takich jak zespół cieśni nadgarstka i zapalenia ścięgien, • stabilizować w poprawnej pozycji kręgosłup, biodra i barki, • chodzić, schylać się i kucać w optymalny sposób, • likwidować ból i poprawiać zakres ruchu dzięki 14 programom mobilizacyjnym. Niezależnie od tego, czy zamierzasz poprawić wyniki osiągane w miejscu pracy i poza nim, schudnąć czy po prostu żyć bez bólu, Skazany na biurko ci pomoże. To rewelacyjne lekarstwo na śmierć przez zasiedzenie!

Informacje dodatkowe o Skazany na biurko Postaw się siedzącemu światu:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2016-10-26
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7579-547-9

Kup książkę Skazany na biurko Postaw się siedzącemu światu

Skazany na biurko Postaw się siedzącemu światu - opinie o książce