Piękna skóra nie jest zarezerwowana tylko dla wybranych!

,,Skóra pełna blasku" to 28-dniowy program, który może być uzupełnieniem stosowanego do tej pory planu dbania o skórę lub szybkim sposobem na jej odmłodzenie, regenerację, wygładzenie i nadanie blasku poprzez dostarczenie składników odżywczych.

Dlaczego 28 dni?

Tak długo zajmuje organizmowi produkcja nowych komórek skóry: szczególnie w jej głębszych warstwach. Dodatkowo, według najnowszych doniesień ze świata nauki, potrzebujemy 21 dni, aby wyrobić sobie nawyk - czwarty tydzień tego programu ma umocnić zdrowe przyzwyczajenia, na które pracowałaś przez poprzednie 3 tygodnie.

Jak to działa?

Plan odżywiania opisany w książce został opracowany tak, by przyspieszyć metabolizm, oczyścić organizm, nawodnić go od środka i dostarczyć wszystkich składników niezbędnych do oczyszczenia, regeneracji, nawilżenia, wygładzenia i odnowienia skóry całego ciała. W programie znalazły się też przydatne wskazówki, dzięki którym z łatwością wdrożysz do codziennych rytuałów metody zapobiegające starzeniu się skóry.

Co możesz osiągnąć stosując 28-dniowy program?

- zapobiegać przedwczesnemu starzeniu

- zlikwidować drobne zmarszczki

- podnieść poziom nawilżenia suchej skóry

- naprawić szorstką skóry

- poprawić odcień skóry i pozbyć się cellulitu

- zlikwidować łagodne plamy starcze i przebarwienia

- zniwelować nieprzyjemny zapach potu i nieświeży oddech

- zapobiegać wzdęciom brzucha

- podnieść odporność na przeziębienia i grypy

- walczyć z Candida albicans i innymi zakażeniami pasożytniczymi

- przyspieszyć gojenie się ran

58 przepisów, 3 dniowy plan oczyszczania i alkalizacji organizmu, program posiłków i dobór produktów o wysokiej zawartości substancji odżywiających komórki skóry

- oto prosta droga do olśniewającej, pełnej blasku skóry, której pozazdroszczą ci koleżanki. Skondensowana forma odnowy, której można dokonać w zaledwie 28 dni, sprawia, że jest ona doskonałym uzupełnieniem przygotowań do ślubu lub innych ważnych wydarzeń, podczas których każda z nas chce czuć się pięknie. A jeśli przy okazji poczujesz się pełna energii, lekka i szczęśliwsza, to dlaczego miałabyś nie spróbować?

Informacje dodatkowe o Skóra pełna blasku. Program 28-dniowej diety, która odmładza cerę i pomaga zwalczać cellulit:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-06-10
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Skóra pełna blasku. Program 28-dniowej diety, która odmładza cerę i pomaga zwalczać cellulit

Skóra pełna blasku. Program 28-dniowej diety, która odmładza cerę i pomaga zwalczać cellulit - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sheti
Sheti
Przeczytane:2016-11-07, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Skóra to największy i najlepiej widoczny organ naszego ciała, dlatego powinniśmy o nią dbać. Jednak często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasze codzienne czynności i zła dieta mogą mieć aż taki wpływ na jej stan. Karen Fisher stworzyła kompleksowy program odnowy skóry, zarówno ciała jak i cery, który przywróci jej zdrowy wygląd, dobrą kondycję i doda blasku. Na pierwszy rzut oka jest to pozycja skierowana wybitnie do kobiet, chociaż uważam, że nie należy takich rzeczy generalizować - tym bardziej, że każdy powinien o siebie dbać, a nawet mężczyźni mogą zaczerpnąć nieco wiedzy z tej pozycji, tylko lepiej niech pominą rozdział dotyczący makijażu ;) Książka ta dzieli się na dwie zasadnicze części, które zostały dodatkowo uzupełnione kilkoma dodatkami znajdującymi się na samym końcu. Pierwsza część to częściowo wstęp do programu stworzonego przez autorkę, jednak jest to wstęp bardzo rozbudowany, który przygotowuje nas do podjęcia konkretnych kroków w stronę zdrowej skóry. To właśnie w niej dowiadujemy się, jakie składniki pokarmowe i chemikalia mają najbardziej negatywny wpływ na naszą skórę, a które produkty jej służą. Karen Fisher wprowadza pojęcie AGE - zaawansowane produkty glikacji białek. Zapewne i tak nie mówi Wam to za dużo, ale gwarantuję Wam, że autorka doskonale wyjaśnia, o co chodzi. W skrócie: są to cząsteczki przyczyniające się do szybszego starzenia się skóry i powodujące jej uszkodzenia, co może prowadzić do dalszych konsekwencji. Nie mogło tutaj również zabraknąć podstawowych informacji o samej skórze, jej budowie i pełnionej funkcji. To właśnie od tego rozpoczynamy swoją przygodę z tą książką. Autorka nie stroni od przytaczania wyników badań naukowych, a znakomitą rzeczą jest ankieta, która pozwala nam sobie uświadomić, jak bardzo jesteśmy narażeni na wysoki poziom cząsteczek AGE. Choć można się tutaj spotkać z naukowymi określeniami, to jednak nie jest to niczym złym ani utrudniającym zrozumienie przekazu zawartego w tej publikacji. Wręcz przeciwnie - właśnie dzięki konkretnemu i analitycznemu podejściu ta książka wiele zyskała w moich oczach. Przedstawione tutaj rady w większości pokrywają się z podstawowymi zasadami zdrowego stylu życia, ale są zaprezentowane od nieco innej strony, przede wszystkim z przedstawieniem ich wpływu na kondycję skóry. Druga część to już meritum, czyli 28-dniowy program odnowy. Obejmuje on przede wszystkim zmianę nawyków żywieniowych i prowadzenie odpowiedniej diety, ale nie tylko! Należy pamiętać również o odpowiedniej pielęgnacji, rozluźnieniu mięśni twarzy, odpowiedniej ilości snu czy niwelowaniu stresu. Właściwie są to elementy, które poprawią nawet nasze ogólne samopoczucie i stan organizmu. Autorka zaprezentowała tutaj odpowiednio dopasowane menu, które ma nam przynieść odpowiednie korzyści i oczywiście nie brakuje przy nim świetnych i bardzo oryginalnych przepisów! Nawet jeżeli nie podejmiecie się udziału w programie, to możecie czerpać z tej książki kuchenne inspiracje! Skóra pełna blasku to bardzo przejrzysta i odpowiednio skonstruowana książka, po którą może sięgnąć każdy, kto interesuje się zdrowym odżywianiem, dietetyką, pielęgnacją. Z pewnością znajdzie tutaj sporo ciekawych informacji, nowinek, doniesień z naukowego świata, a dopełnieniem będą smakowite przepisy i ciekawostki. Książkę czyta się bardzo przyjemnie, bowiem tekst uzupełniony jest przez schematy i tabelki, dzięki czemu łatwiej przyswajamy wiedzę przytaczaną przez autorkę. Choć faktycznie większość zasad jest powszechnie znana i na pewno każdy o kilku z nich już nie raz słyszał, to warto się z tą pozycją zapoznać - albo żeby się bardziej zmotywować, albo żeby faktycznie wziąć udział w programie stworzonym przez autorkę. Polecam! www.bookeaterreality.blogspot.com
Kuchnia zdrowej skóry. Jedz i wyglądaj młodo
Karen Fischer0
Okładka ksiązki - Kuchnia zdrowej skóry. Jedz i wyglądaj młodo

Marzysz o gładkiej i naturalnie młodej skórze? Wydajesz majątek na kremy, które nie działają, choć w reklamie obiecywano spektakularne efekty? Twoja...